Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  На заняттях з волонтерами учасники працюють творчо
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  22 Квітня 2024 р.

  20 квітня у бібліотеці-філії №10 відбулася чергова надзвичайно затишна зустріч з волонтерами Товариства Червоного Хреста України. Цього разу діти та дорослі змогли не лише попрацювати творчо, а й подарувати тепло та посмішки, роблячи неповторні «теплі листівки».

  Під керівництвом досвідчених волонтерів учасники заходу мали можливість власноруч створити унікальні листівки з паперу. Використовували різноманітні матеріали та прикраси — від яскравих наліпок до милого декору. Кожна листівка вийшла особливою, відображала внутрішні почуття та емоції того, хто їх створював.

  Маленькі учасники й дорослі з великим задоволенням доєдналися до цієї творчої ініціативи. Сімейна атмосфера та спільна творчість зробили зустріч особливою та незабутньою.

  Кажуть волонтери: «Подібні заходи є важливим елементом соціальної інтеграції та розвитку громадянського суспільства. Вони надають можливість кожному виявити свою творчість та внести свій внесок у підтримку спільної справи — створення тепла та радості навколо». «Бібліотека продовжує бути місцем не лише для читання та навчання, а й середовищем втілення заходів, спрямованих на зближення громади та підтримку громадських ініціатив», — додають бібліотекарки.

  Ганна Слободян,
  завідуюча бібліотеки-філії №10

  Карнавал — час, коли кожен може стати ким завгодно: героєм казки, міфічним персонажем або супергероєм. Це — свято веселощів, краси та творчості. І саме цю магію карнавалу відчули діти 20 квітня у бібліотеці-філії №11 на тематичній зустрічі з волонтерами Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

  Сьогодні кожен учасник заходу став майстром власної карнавальної маски. З великою увагою та захопленням виготовляв своє творіння, втілюючи власні фантазію та бачення майбутнього образу. Використовували для поробки папір, кольорові фарби, олівці, клей, ножиці та спеціальні палички.

  Процес створення масок об’єднав дітей, дав змогу відчути підтримку та натхнення однодумців і волонтерів. Саме в такі моменти народжується не лише мистецтво, але й дружба, співпраця та розуміння важливості людської індивідуальності.

  Учасниця заходу Дарина: «Подобається робити різні поробки, дякую волонтерам за можливість удосконалювати свої вміння. Створення карнавальної маски власноруч — це чудовий спосіб втілити свої фантазії, відчути себе частиною особливого свята».

  Інна Потравна,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №11


  Філія №10
  Філія №10
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Панно улюблених книг

  Пропонуємо ознайомитись із книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр