Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  «Калібри любови»: збірку поета-воїна Михайла Цимбалюка презентували в бібліотеці
  Центральна публічна бібліотека
  2 Травня 2024 р.

  Збірка поезії, що натхненна непростими воєнними буднями, була презентована 2 травня в читальній залі Центральної публічної бібліотеки. Книга належить перу письменника, журналіста, а водночас і бойового медика Збройних сил України — Михайла Цимбалюка. Невеличке за форматом видання побачило світ цьогоріч. Загалом це одинадцяте письменницьке творіння пана Михайла.

  «Калібри любови» об’єднали поетичні твори, написані автором упродовж перебування на війні, та вибрані ним вірші з декількох попередніх книжок. Вони розкажуть читачеві про непрості воєнні будні, про те, як важливо гідно жити, як потрібно навіть у найважчі хвилини не припиняти зміцнювати своє серце любов’ю — любов’ю до рідних, близьких, до своїх побратимів, до рідної землі й українського народу. Адже саме любов дає кожному змогу вижити попри всі біди.

  Дуже хвилюючим для авдиторій на презентації стало те, що автору все ж вдалося завітати на захід та наживо поспілкуватися з читачами, розповісти про роботу над книгою, гуртом зі слухачами поміркувати, яким є шлях України і її народу, які кроки варто робити передусім, аби наблизити такі омріяні перемогу і мирне, добре майбутнє нашої країни. Також пан Михайло зауважив: «На цій війні немає фронту літературного. Багато хто тримає фронт економічний, фронт волонтерський. І це дуже вважливо. Але письменників на війні не так багато. Хоча саме письменництво — це правда життя, на противагу журналістиці — правді фактів. Тому літературного фронту зараз нам дуже не вистачає».  

  Також на зустріч завітали колеги-літератори. Вони привітали пана Михайла з новою збірочкою та висловили щиру вдячність йому як воїну і як письменнику, котрому вдається нести читачеві живе, правдиве й гартоване війною поетичне слово.

  Зазначив знаний поет Віталій Міхалевський: «Михайло Цимбалюк готував книгу в горнилі війни. Її тут, в тилу, важко підготувати, а уявіть, як важко зробити це там. Але такими речами, своєю творчістю, наші письменники-воїни захищають і нашу землю, і українське слово. І це є приклад поведінки людини у час війни». Також він наголосив, що те, що створено зараз, саме в таких умовах, є дуже цінним для нас і для всіх майбутніх поколінь.

  А ми додамо, що автор декількома тижнями раніше вже передав для читачів Центральної публічної бібліотеки примірники своєї нової збірки «Калібри любови». Тож з виданням запрошуємо знайомитися всіх охочих. 


  Маленький читач філії №12
  Маленький читач філії №12
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки осені

  Багато художньої літератури, твори для дітей, посібники для навчання.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр