Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  На захисті своєї країни
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  22 Травня 2024 р.

  Напередодні Дня Героїв України, 22 травня, працівниці книгозбірні №14 організували годину спілкування «Честь і слава нашого захисника». Учасники події — восьмикласники Хмельницького спортивного  ліцею.

  Насамперед школярі хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто віддав життя за волю та незалежність України.

  Зі словами вдячності вели розмову про наших славних захисників. Батьки деяких учасників заходу зараз перебувають на передовій війни.

  Організатори запропонували розглянути історичні факти з героїчного минулого українського народу, перераховуючи тих, кому належав подвиг змінювати хід історії заради того, щоб побудувати вільне майбутнє для поколінь українців.

  З великим натхненням і проникливо учні зачитували сучасні вірші та прозу про теперішні воєнні події. «Я пишаюся своїм батьком, який зараз захищає нашу Україну. В майбутньому мрію бути військовим, буду стояти на захисті своєї країни», — зазначив учень Олександр.

  Валентина Черненко,
  завідуюча бібліотеки-філії №14

  Хто такі герої? Який ген в людському організмі відповідає за здатність сміливо відстоювати свою позицію, захищати ближніх, піклуватися про добробут народу й майбутніх поколінь?

  У межах відзначення Дня Героїв бібліотека-філія №8 ім. І. Іова 22 травня провела відеознайомство «Героями не народжуються — героями стають» для учнів 8-Д класу Ліцею №13 Хмельницької міської ради.

  Школярі дізналися про найвизначніші події становлення української держави,  починаючи з глибини віків і до сьогодення. Завдяки розповіді бібліотекарки, відеоматеріалам й тематичній викладці «Вони захищають Україну», музичним номерам у виконанні вихованців школи мистецтв «Озерна» учні поринули у світ звитяги та подвигу.

  Від козаків ми прагнули до створення й розвитку власної незалежної країни. Мандруючи сторінками історії, юне покоління під час заходу відчувало вдячність й гордість за предків. Проте особливе місце у їхніх серцях посіли сучасники-земляки, котрі, не шкодуючи себе, стали на захист рідної країни. Поіменно згадали полеглих жителів мікрорайону Озерна, розповіли про кожного.

  Завершили організаторки захід закликом: «Героями не народжуються — героями стають! Це звичайні люди, котрі хотіли й прагнуть кращого майбутнього для свого народу. Пам’ятаймо про це завжди й цінуймо тих, хто віддав найдорожче — своє життя, щоб майбутні покоління жили у квітучій та щасливій Україні. Героям слава!»

  Людмила Дуда,
  завідуюча бібліотеки-філії №8


  Філія №13
  Філія №13
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Панно улюблених книг

  Пропонуємо ознайомитись із книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр