Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Цікаві зустрічі у бібліотеці для учасників пришкільних таборів
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  13 Червня 2024 р.

  Уже другий тиждень у школах міста активно працюють пришкільні табори для учнів початкової школи. Вчителі знайомлять дітей з організаціями, що функціонують у місті, запрошують до діток цікавих людей, проводять різноманітні екскурсії.

  Працівниці бібліотеки-філії №11 радо приймали допитливих школяриків у своїй книгозбірні 12 червня на екскурсії. Пригадали правила поводження у бібліотеці та як бережно потрібно користуватися книгою. Учасники активно ставили запитання і розповідали про прочитані твори.

  Бібліотекарка Інна Потравна познайомила наймолодших відвідувачів з можливостями навчальної платформи «Дія. Освіта». Усі разом переглянули комікс «Ден і Рора проти корпорації С».

  Не обійшлося і без майстерки, адже саме у середу до бібліотеки приходять волонтери проєкту «Вільна мама» ГО «Жіночий Хаб». Вікторія та Вероніка разом із учасниками виготовили веселкову хмаринку з кольорового паперу та вати.

  Назар, учасник заходу: «Дуже цікаво було побувати у справжній бібліотеці. У ній так багато книг, які я уже хочу почитати. Попрошу маму, щоб ми сюди прийшли. Сьогодні у кожного вийшла своя хмаринка. Хтось захотів розділити вату й обклеїти усю хмаринку, хтось просто цілою кулькою посередині приклеїв. Було дуже весело і цікаво».

  Алла Глива,
  завідуюча бібліотеки-філії №11

   

  12 червня у бібліотеці-філії №9 відбулася екскурсія для дітей із шкільного табору. До книгозбірні завітали 2 загони ліцею №2.

  Бібліотекарі провели огляд відділами та розповіли, які книги мають популярність влітку серед дітей. Деякі учні так захопилися, що вибрали собі видання для читання вже.

  У книгозбірні можна з користю провести вільний час. Нині для цього обрали веселі та інтерактивні ігри, які не тільки підсилюють жагу до перемоги, але й вчать підтримувати одне одного, отримувати задоволення під час гри та весело спілкуватися, забувши про свої гаджети. 

  Читачка Анастасія поділилася враженнями: «Дякуємо, нам так сподобалося. Навіть не здогадувалася, що бібліотека може бути такою цікавою! Я із задоволенням прийду ще!»

  Наталія Бондар,
  завідуюча бібліотеки-філії №9

  А до бібліотеки-філії №7 вже вдруге завітали вихованці літнього табору Перших Київських курсів іноземних мов, щоб провести тут своє дозвілля. Спілкувалися, читали, малювали, гралися та робили листівки, а наприкінці зустрічі отримали солодощі та браслетики.

  Зауважила учасниця табору: «Мені сподобалося відвідувати бібліотеку, тому що тут весело можна провести час, взяти книги додому, погратися в рухливі ігри, помалювати, зробити листівку та закладку для книг».

  Тетяна Федорук,
  завідуюча бібліотеки-філії №7


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Читайте разом з нами!

  За три місяці поточного року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1207 примірників нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр