Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Листівка для людини, яка підтримує мене
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  13 Червня 2024 р.

  13 червня відбулася чергова зустріч з волонтерами Товариства Червоного Хреста в книгозбірні №10. Захід з назвою «Листівка для людини, яка підтримує мене» розпочався з обговорення важливої теми «Чи є у вас людина, яка може вас підтримати?». Це питання викликало жваве спілкування серед присутніх, адже кожен з нас потребує підтримки та розуміння.

  Волонтерка Анастасія запропонувала учасникам обрати листівку для тієї людини, яка завжди надає їм підтримку. Це була чудова ідея, що відкрила можливість кожному висловити свою вдячність та теплі почуття у творчий спосіб. Для всіх учасників підготували різноманітні матеріали для створення листівок: кольоровий папір, ножиці, клей, стрічки, наклейки та багато іншого.

  Учасники з ентузіазмом взялися до роботи: хтось вирізав гарні візерунки, хтось склеював окремі елементи, створюючи об'ємні аплікації, а хтось складав папір у незвичайній формі.

  Наприкінці заходу всі учасники мали можливість продемонструвати творіння та розповісти про тих, кому вони адресували свої листівки.

  Захід є нагадуванням про те, наскільки важливо мати поруч людей, готових підтримати у важку хвилину.

  Ольга Колокольникова,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №10

     

  13 червня в бібліотеці-філії №11 знову панувала атмосфера доброти, творчості та дитячих посмішок. Волонтери Товариства Червоного Хреста провели чергову зустріч з дітьми у книгозбірні, наповнивши її особливим змістом і теплом. Кожен з нас має у своєму житті людину, яка підтримує у важкі хвилини, дає поради, допомагає знайти правильний шлях. Саме для такої дорогої людини діти сьогодні створювали листівки подяки. Незвичайні вироби із сюрпризом всередині: розкривається парасолька, що символізує підтримку та турботу близьких чи друзів.

  Для створення цих чудових виробів використовували кольоровий папір, ножиці, клей та фломастери. Маленькі майстри старанно вирізали, клеїли, малювали, вкладаючи в кожну деталь частинку своєї душі. Волонтери допомагали дітям, ділилися своїм досвідом та ідеями.

  Після завершення творчого процесу дітей чекала ще одна весела частина зустрічі  ігри та розваги. Вони разом з волонтерами сміялися, розповідали про свої враження та ділилися історіями. Це був чудовий час, сповнений радісних моментів і щирого спілкування.

  Учасник заходу Артем: «Сьогодні волонтери Товариства Червоного Хреста вкотре показали нам, як багато значить турбота і любов, котрих потребують всі. Для кожного вони по-особливому приємні».

  Інна Потравна,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №11


  Філія №15
  Філія №15
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Радимо прочитати українські книги

  Фонди бібліотек міста Хмельницького поповнилися великою кількістю української класики та книг сучасних авторів, серед яких твори-лауреати Всеукраїнської літературної премії "Коронація слова"

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр