Психологи зазначають, що останні два тижні листопада часто стають найважчим періодом для багатьох людей. У цей час ми стикаємося зі зниженням продуктивності, настрою та загальної енергії. Але завжди є можливість покращення емоційного стану. 16 листопада у бібліотеці-філії №10 волонтери Товариства Червоного Хреста провели зустріч, щоб поділитися тематичними порадами та підтримати тих, хто відчуває сезонний спад.
На початку зустрічі волонтерка Анастасія запитала: «Який колір для вас має щастя?» Питання допомогло учасникам задуматися про свої емоції та внутрішній стан. Називали зелений, жовтий, блакитний.
Після учасникам запропонували зобразити свої емоції. Для цього кожен отримав матеріали: основу для майбутньої пташки, різноколірні нитки, фломастери. Міркуючи про колір щастя, учасники вибирали нитки для декору своїх пташок, розмальовували їх та додавали блискітки, стрічки, намистини.
Пташка щастя стала способом самовираження і символом надії на яскраве, наповнене радістю майбутнє. Волонтери відзначили, що така активність є чудовою терапією для покращення настрою та підвищення рівня енергії.
Ольга Колокольникова,
бібліотекарка бібліотеки-філії №10
Нині й у бібліотеці-філії №11 діти вчергове зустрілися з волонтерами Товариства Червоного Хреста України.
Захід розпочався із запитання волонтерки Анастасії: «Хоч раз були ви на морі?» Дітки одразу почали активно ділитися своїми спогадами, розповідаючи, що найбільше їм сподобалось. Одним подобалося купатись у морі, інші захоплювались піском, а ще були ті, кому до вподоби медузи. Кожен із дітей привозив з моря щось на згадку. Частіше це були мушлі. Також дітки ділилися, які морські продукти їм подобаються, хто з них насправді намагався скуштувати всі з них, а хто, може, лише деякі.
Наступним етапом був творчий момент — майстерка. Дітям роздали заготівки для магнітів з фанери у вигляді морських мешканців. Можна було обрати того, кого хочеться розмальовувати. Учасники поринули у світ творчості з великим захопленням, розфарбовуючи магнітики на холодильник у вигляді морської зірки, морського котика, морського коника, моржа чи навіть восьминога. Кожен магніт став унікальним і яскравим, а хлопчики й дівчатка з гордістю показували свої роботи одне одному.
Захід був чудовою нагодою не лише для творчості, а й для обміну враженнями та спільного проведення часу.
|