Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  У міських бібліотеках підвели підсумки міського етапу обласного літературного конкурсу «Ми – молодість, майбутнє України»
  Холміцька Е.В.
  1 Липня 2011 р.

  З метою залучення молоді міста до занять літературною творчістю, підвищення ролі бібліотек у естетичному вихованні підростаючого покоління з квітня до червня 2011 р. у бібліотеках Хмельницької міської ЦБС, що обслуговують дорослого читача, проводився  міський етап літературного конкурсу «Ми - молодість, майбутнє України».

  Організаторами конкурсу є управління культури і туризму Хмельницької міської ради та централізована бібліотечна система.

  У конкурсі брали участь читачі віком від 15 до 21 року.

  16 червня в центральній бібліотеці відбулося підведення підсумків конкурсу, який міські бібліотекарі присвятили Дню молоді.

  Серед членів журі конкурсу – представники міської літературної спілки письменників «Поділля», спеціалісти управління культури і туризму Хмельницької міської ради, адміністрація ЦБС.

  Одним із завдань конкурсу було підвищення ролі бібліотек у естетичному вихованні підростаючого покоління. Бібліотекою, що представила на конкурс найбільшу кількість учасників стала бібліотека-філія №3 Хмельницької міської ЦБС (завідуюча Дениско Валентина Альфредівна). Учасникам конкурсу були оголошені подяки від управління культури і туризму, а також їм подарували подарували книги.

  Переможцями конкурсу стали Душкевич Катерина – читачка центральної бібліотеки та Загорійчук Анастасія – читачка бібліотеки-філії №9. Переможці міського етапу конкурсу отримали Дипломи управління культури і туризму і заохочувальні призи – книги, а також  візьмуть участь у ІІ етапі конкурсу, який буде проводитись в обласній бібліотеці для юнацтва.


  Філія №7
  Філія №7
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у першому кварталі 2018 року

  Хочемо поділитись книжковими новинками бібліотек Хмельницької міської ЦБС, які будуть цікаві та корисні наймолодшим читачам, підліткам і дорослим.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр