Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Code Club UA у бібліотеці
  Ліна Ніколаєва, завідуюча бібліотекою-філією №7
  17 Вересня 2015 р.

  Що краще: гратися в комп’ютерні ігри чи створювати їх власноруч? Що приємніше: милуватися створеними кимось веб-сайтами чи з гордістю демонструвати власні проекти? Що перспективніше: бути юзером чи орієнтуватися у тому, як працюють гаджети?

  Навчання у Code Club – це легкий, приємний і цікавий спосіб здобути корисні навички, котрі знадобляться дітям у майбутньому.

  І робиться це не лише для того, аби діти навчилися писати комп’ютерні програми, адже вміння кодувати допомагає розуміти правила, за якими працюють новітні технології, розвиває логіку і уяву, дає можливість творити.

  Бібліотека-філія №7 Хмельницької міської ЦБС долучилася до проекту Code Club UA у 2014 році, але на певний час клуб припинив свою роботу у зв’язку з пошуком нового волонтера. Адже заняття у клубі дійсно є корисними, вміння писати програми може стати у нагоді – при реалізації власних проектів або при пошуку роботи.

  І ось влітку пощастило. За допомогою оголошень на сторінках місцевих новин у соціальних мережах відгукнувся волонтер-програміст.

  10 вересня відбулася презентація клубу програмування Code Club UA, на якій були присутні волонтер, діти та батьки.

  Керівником клубу став Галузинський Валерій, студент ХНУ (факультет прикладної математики та соціальної інформатики). Члени клубу: Іщук Денис, Дяченко Сніжана, Зацепанюк Олександр та Борисевич Ярослав.

  16 вересня відбулося перше заняття – рівень перший: Scratch. На цьому рівні діти подорожували інтерфейсом Scratch. А далі – три ступені складності. У рамках проекту учасники створять ігри та анімацію. Впоравшись із базовими вправами цього рівня, перейдуть до більш складних завдань наступних рівнів.

  Заняття пройшло цікаво, весело і творчо. Діти ще довго не могли розійтися по домівках і тепер з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

   

  ДОВІДКА:

  Code Club UA – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-11 років.

  Це проект, в межах якого волонтери навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час. Засідання клубів відбуваються один раз на тижденьі тривають одну годину. У Code Club діти вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб-сайти. Програма передбачає створення одного проекту за один урок.

  Програма Code Club має 6 рівнів, кожен з яких є складнішим за попередній і складається з набору проектів та завдань. Виконання цих завдань не лише передбачає набуття знань та практичних вмінь, але й стимулює дітей до використання власної уяви в процесі створення креативних проектів.

  Code Club було створено у Великій Британії веб-дизайнером Клер Саткліф і програмістом Ліндою Сандійк у квітні 2012 року. Тепер Code Club існує вже у 25 країнах світу, від США і Бразилії до Австралії і Нової Зеландії. 


  Колеги у гостях в ЦБ
  Колеги у гостях в ЦБ
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у першому кварталі 2019 року

  Пропонуємо ознайомитись із новими книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за Державною програмою «Українська книга».

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр