Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  На передових позиціях – хмельницькі бібліотекарі
  Адміністрація ЦБС
  4 Грудня 2015 р.

  За підсумками бібліотечного року Хмельницька міська централізована бібліотечна система отримала нагороди у м. Києві за кращий бібліотечний сайт та за проект «Піар-офіс сучасних бібліотек».

  У Всеукраїнському конкурсі з популяризації читання на сайтах бібліотек України у 2015 році переміг сайт Хмельницької міської ЦБС у номінації «Кращий сайт районної/міської централізованої бібліотечної системи». Як зазначає Тамара Козицька, директор міської бібліотечної системи: «Це третя перемога, так як у 2012, 2014 роках сайт уже ставав кращим серед бібліотечних інтернет-сайтів України. Безперечно, це заслуга злагодженої командної роботи та професіоналізму бібліотекарів. Сайт постійно розвивається, наповнюється інтерактивними сучасними сервісами, які спонукають до читання і цікавлять навіть вибагливих користувачів. Особлива увага приділяється розвитку і популяризації на сайті краєзнавчих ресурсів про м. Хмельницький».

  Сайт бібліотечної системи міста Хмельницького відповідає всім критеріям, за якими оцінюються бібліотечні сайти України, а саме:

  • Різноманітність форм (віртуальні виставки, відео галереї, буктрейлери, рейтинги книг тощо);
  • Впорядкованість та системність розміщення інформації (наявність окремих розділів з популяризації читання, перехресних посилань тощо);
  • Наявність інтерактивних форм (форуми, опитування, обговорення, голосування, онлайн-ігри і вікторини за творчістю автора тощо;
  • Використання на сайті сервісів для створення інтерактивних публікацій, презентацій, колажів, галерей, слайд-шоу (Calameo, Slidеshare, Slidely тощо);
  • Використання додаткових інтернет-платформ (блоги, соціальні мережі), аудіо- і відеохостінги тощо);
  • Адаптація сервісів з популяризації читання для людей з вадами зору (аудіопідкасти, звукові огляди книг, аудіозаписи презентацій книг, озвучування анотацій книг;
  • Популяризація краєзнавчої літератури (повнотекстові краєзнавчі бібліотеки, літературні карти, письменницькі маршрути, віртуальні тури тощо);
  • Наявність рекламних текстів, банерів, слоганів, звернень в підтримку читання тощо.

  Приємно відзначити, що серед бібліотек України для дітей кращим визнано сайт наших колег – Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Шевченка. 

  Також команда Хмельницьких бібліотекарів отримала Подяку від Української бібліотечної асоціації за соціально спрямовану діяльність задля налагодження суспільного діалогу і посилення ролі бібліотеки як центру розвитку громади.

  Це результат успішної реалізації Всеукраїнського проекту «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек». Зокрема, під час роботи у проекті через бібліотеки були налагоджені дружні та професійні стосунки із громадами міста Хмельницького та міст Старобільська, Новопскова Луганської області. Дякуємо всім колегам і партнерам, з ким працювали у проекті.

  Урочиста церемонія вручення нагород і відзнак відбулася наприкінці листопада під час Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розбудова громадянського суспільства: місія Української бібліотечної асоціації», у якій взяли участь понад 160 фахівців бібліотечно-інформаційної сфери та партнерів бібліотек з усієї України.

  Нагороди вручали Лариса Нікіфоренко, начальник Управління соціокультурного розвитку регіонів Міністерства культури України та Ірина Шевченко, президент Української бібліотечної асоціації. Ірина Шевченко, вітаючи із нагородою, сказала: «Хмельницька міська бібліотечна система стрімко займає передові позиції у бібліотечній Україні. Якщо так впевнено будете працювати і надалі, то маєте всі шанси стати кращою бібліотекою наступного року».


  Безкоштовний Інтернет у філії №14
  Безкоштовний Інтернет у філії №14
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Радимо прочитати українські книги

  Фонди бібліотек міста Хмельницького поповнилися великою кількістю української класики та книг сучасних авторів, серед яких твори-лауреати Всеукраїнської літературної премії "Коронація слова"

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр