Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Бібліотеки єднають Україну
  Світлана Сінькова, завідуюча методично-бібліографічним відділом ЦБ
  20 Січня 2016 р.

  У надзвичайно затишній та дружній атмосфері 20 січня у центральній бібліотеці відбувся черговий веб-міст «Бібліотеки єднають Україну». Захід присвятили річниці підписання договору про дружбу та співпрацю між містами Старобільськ Луганської області та Хмельницький (23 січня 2015 р.), а також з нагоди Дня Соборності України.

  У читальних залах Старобільської районної бібліотеки та Хмельницької міської центральної бібліотеки для творчого спілкування зібралися читачі, бібліотекарі, літератори – учасники фестивалю «Слово єднає!», журналісти. Зовсім юні, молоді та досвідчені літератори декламували власні поезії, обмінювалися враженнями та гарними побажаннями. Усі присутні бажали один одному миру, спокою та злагоди… Отже, мрії у нас однакові.

  Така комунікація сприяє налагодженню суспільного діалогу між громадами міст, дає змогу порозумітися.

  «Бібліотеки скорочують відстань між нашими містами. Вже не вперше ми маємо можливість поспілкуватися з творчими людьми Старобільська. – зауважив Віталій Міхалевський, голова правління обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, – Кожне таке спілкування підтверджує той факт, що українці і на сході, і на заході єдині у своєму прагненні миру».

  «Дуже символічно, що саме напередодні дня возз’єднання східних та західних земель України через бібліотеку ми змогли протягнути руку дружби Донбасу, – зазначила студентка гуманітарно-педагогічної академії Настя Лукій, – і це показує, що ми поряд».

  Спілкувалися зі старобільчанами і голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» Володимир Захар'єв, поетеса Галина Корицька, юні таланти Володимир Сідлецький та Настя Лукій.

  Приємно, що у Старобільську бібліотекарі влаштували інформаційний куточок «Знайомтесь: Хмельницький», де зібрані інформаційні видання, твори хмельницьких авторів, подаровані делегаціями з м. Хмельницького.

  Учасники веб-мосту також долучилися до флешмобу «Україна єдина», який оголосили Світовий Конгрес українських молодіжних організацій та ВМГО «Батьківщина молода».

  Сюжет телерадіокомпанії "Місто"


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги від наших друзів з Польщі

  Понад 300 примірників книг польською мовою надійшло до бібліотек Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади. Це художні, енциклопедії, збірники, словники Варшави як для дітей, так і для дорослих.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр