Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  У бібліотеці хмельничани встановлювали рекорд Гіннеса
  Світлана Сінькова, зав. методично-бібліографічного відділу ЦБ
  28 Травня 2016 р.

  Майже півсотні хмельничан долучилися до спроби України побити рекорд книги рекордів Гіннеса в номінації «Найбільший мовний урок у світі». Урок англійської мови, який проводився одночасно у різних містах України 28 травня 2016 року, організувала і Хмельницька міська центральна бібліотека.

  До участі у цій акції закликав українців і Президент України Петро Порошенко: «Символічно, що саме у Рік англійської в Україні відбудеться найбільший у світовій історії урок цієї мови. Це прекрасна можливість показати світу, що об’єднані українці – це велика сила, яка з легкістю здатна встановити рекорд Гіннеса!»

  Учасники уроку – люди різного віку та професій, які мають величезне бажання не тільки вивчати англійську мову, а і прославити свою країну, показати всьому світу, що разом українці можуть зробити дуже багато. Наймолодшому учаснику в залі – 8 років, найстаршому – 67.

  «Це неймовірне відчуття, коли не просто проводиш урок, а розумієш, що від тебе і від кожного з присутніх залежить спільний результат країни», – поділилася враженнями лідер групи, викладач англійської мови школи FLASH Олена Бахаровська. – Атмосфера позитиву, злагодженості, бажання досягнути результату – відчувалася». Дійсно, всі учасники активно спілкувалися англійською, вивчаючи використання виразу «Would rather».

  До уроку долучилися також і партнери бібліотеки – патрульні поліцейські міста Хмельницького. «Це унікальна можливість взяти участь у встановленні Україною рекорду Гіннеса. Нова патрульна поліція разом із українцями будують нову державу, отже нам разом працювати, вивчати іноземні мови і рекорди встановлювати теж разом», – сказала прес-офіцер Управління патрульної поліції м. Хмельницького майор поліції Алла Пампура.

  За умовами організаторів, під час уроку були присутні два спостерігачі, розпорядник та хронометрист. У кожного свої обов’язки. «Сьогодні я виконував роль спостерігача, фіксував все, що відбувалося. Я – студент, але такої позитивної атмосфери, бажання вивчити все, що викладається не пам’ятаю. І відчув величезну відповідальність за те, щоб наша група спрацювала на відмінно», – зауважив Дмитро Свириденко.

  Таким чином, Україна спробує перевершити діючий світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса, який належить Німеччині і становить 6287 учасників мовного уроку. Щоб перевершити німців, Україні необхідно зібрати щонайменше девʼятитисячну аудиторію.

  Всі учасники стали частиною української історії. Разом з усією Україною долучилися до спроби перевершити існуючий світовий рекорд з одночасного проведення інтерактивного уроку англійської мови! Впевнені, що рекорд буде! 

  Більше фото дивіться ТУТ.

  Проект відбувається в рамках кампанії «Україна Speaking» та координується командою GoGlobalі Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні. Найбільший урок англійської відбувся в рамках Днів Америки за підтримки Міністерства культури України, програми Capital English, Британської Ради в Україні, America House та Window on America.


  Філія №3
  Філія №3
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у першому кварталі 2017 р.

  За три місяці поточного року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1207 примірників нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр