Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Презентація книги «Полум’я душі – серцям наступних поколінь»
  Елла Холміцька
  17 Квітня 2012 р.

  У рамках відзначення 67-ї річниці Великої Перемоги радою Хмельницької міської організації ветеранів України та Хмельницьким осередком Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», за сприяння міського голови Сергія Мельника, вийшла в світ книга «Полум’я душі – серцям наступних поколінь», презентація якої відбулася 17 квітня в центральній міській бібліотеці.

  Видання присвячено 25-річчю організації ветеранів України і розповідає про героїчні подвиги хмельничан. Воно складається з 11 розділів, містить спогади учасників бойових дій та багато ілюстрацій. Також тут представлені поетична та художня творчість ветеранів. Книга буде актуальна серед читачів, що цікавляться героїчним минулим нашого міста, також сприятиме патріотичному вихованню молоді.

  У презентації  брали  участь:  начальник управління праці та соціального захисту населення  С. Воронецький; начальник  управління  культури  і  туризму А. Тарчевський; голова ради  Хмельницької міської організації ветеранів України, учасник бойових дій, підполковник запасу М. Садиков; автори та герої книги – ветерани Великої Вітчизняної війни; учнівська молодь – волонтери загону «Милосердя», який працює при колегіумі ім. В. Козубняка.

  На заході виступав знаний у місті та далеко за його межами ансамбль народної музики і пісні «Мелодія» культурно-мистецького центру «Ветеран» (керівник – стипендіат міської ради Михайло Петрович Люшня).

  Всі присутні мали змогу ознайомитися з фото- та книжковою виставками «Ми йшли до тебе, Перемого!», підготовленими працівниками Хмельницької міської центральної бібліотеки.


  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література для літніх канікул

  У фондах бібліотек є книги, які можуть стати у нагоді під час літніх канікул. І відпочиваєте – і навчаєтесь новому одночасно!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр