Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Твої помічники у виборі книг
  Інна Герман, завідуюча бібліотекою-філією №10
  23 Вересня 2016 р.

  Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, надихає берегти культурні надбання і цінності українського народу, його звичаї і традиції. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей.

  Щоб навчити орієнтуватися у бібліотечному фонді, допомогти вибирати книги за допомогою роздільників на книжкових полицях, у бібліотеці-філії №10 ім. Д. М. Брилінського відбувся бібліотечний урок «Твої помічники у виборі книг» для учнів 2-В класу СЗОШ №27 ім. Д. Іваха.

  З книжковим фондом бібліотеки школярів ознайомила Інна Герман, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у відділі обслуговування 1-4 класів. Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, ознайомила з тематичними полицями дитячого фонду. Цікавим доповненням до бібліотечного уроку стала захоплююча гра «Бюро знахідок», аукціон загадок та логічних запитань. Найкмітливіших та найактивніших за правильні відповіді нагородили книжечками Ніни Шмурикової «Мисливець Сивоок» та «Царівна-Пустельниця».

  Весело та радісно було в цей день у бібліотеці. Школярі, які побували на бібліотечному уроці, мали змогу записатися до бібліотеки і стати нашими читачами. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна подорож бібліотекою, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

  «Весело і цікаво у бібліотеці, можна з користю провести свій час, я обов’язково буду відвідувати її з батьками та друзями», – сказала Ангеліна Борщ.


  Філія №2
  Філія №2
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у першому кварталі 2018 року

  Хочемо поділитись книжковими новинками бібліотек Хмельницької міської ЦБС, які будуть цікаві та корисні наймолодшим читачам, підліткам і дорослим.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2019 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр