Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  День відкритих дверей
  Бібліотеки-філії Хмельницької міської ЦБС
  3 Жовтня 2016 р.

  Навчають нас читати
  Наш розум розвивають,
  І не дають « скучати»,
  «Яких професій лиш нема!
  Художник, вчитель, лікар і аптекар,
  Та все ж найкраща це – моя:
  Я – бібліотекар!»

  Марина Семенюк

  Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, 29 вересня, відбулося перше знайомство з бібліотекою-філією №8 вихованців дитячого садочка №29 «Ранкова зірка», яке перетворилося на справжнє свято.

  Бібліотекарі провели для діток екскурсію книгозбірнею. Маленькі відвідувачі з цікавістю розглядали книги, журнали, слухали розповідь бібліотекаря, взяли участь у вікторині. Сподобався гостям також ігровий куточок, де можна познайомитись з книгами, посидіти в обіймах з м’якими іграшками, погратися, поскладати пазли, та конструктор.

  «Діти задоволені, обличчя їх аж сяють радістю. Більшість із них виявили бажання бути активними відвідувачами бібліотеки.Тут і для вихователів є чимало корисної інформації на сторінках газет і журналів», – наголосила вихователь Світлана Володимирівна та привітала працівників з Днем бібліотек.

  Віримо, що з маленьких відвідувачів виростуть справжні любителі книги.

  Людмила Дуда, завідуюча бібліотекою-філією №8 

    

  29 вересня на День відкритих дверей «Бібліотека – заклад незвичайний, у ньому мудрість тисяч поколінь» до бібліотеки-філії №4 завітали учні 4-Б класу СЗШ №8.

  Розповідь бібліотекаря про книги та книжкових героїв; прислів’я, приказки, загадки; сценка про звичайний робочий день дитячої бібліотеки, де головними героями були читачі; парад книжок, які коротенько розповіли про себе; мультимедійна презентація про правильне поводження з книгою неабияк захопили маленьких читачів. Вони пообіцяли, що ніколи не розлучатимуться з книгами, ставитимуться обережно до них, будуть активними відвідувачами бібліотеки.

  «Сьогодні я брала участь у сценці «Парад книжок». Мені випала роль бути Тлумачним словником української мови. Я вперше взяла до рук цю книгу і була трохи здивована, що до неї увійшло 65 тисяч слів. А мої однокласники, коли почули про це, щиро дивувалися, яка багата українська мова», – поділилася емоціями читачка Єлизавета Панченко.

  Ірина Драйна, завідуюча бібліотекою-філією №4

    

  З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівники бібліотеки-філії №14 запросили до книгозбірні наймолодших своїх користувачів. 30 вересня до бібліотеки завітали групи №9 та №10 дитячого садочка №11.

  Бібліотекарі радо вітали дітей, ознайомили малечу з основними правилами поводження у бібліотеці, доступно розповіли про культуру читання книг.

  «Працівники нашої бібліотеки дарують приємні моменти читачам постійно, – зазначила завідуюча бібліотекою Валентина Черненко, – тут раді вітати користувачів щодня, адже бібліотека – це місце, де кожен може знайти свою територію мудрості, творчості і дозвілля».

  До Всеукраїнського дня бібліотек у бібліотеці для всіх бажаючих користувачів організовано книжковий фуршет «Бібліотека – океан людської мудрості».

  Валентина Черненко, завідуюча бібліотекою-філією №14

    

  Легенда про бібліотекаря

  Було у батька три сини. Перед смертю він подарував кожному книгу і звелів розпорядитися подарунком, як хто захоче, а, розпорядившись ним, посадити на могилі батька по жолудю.

  Поховали батька. Як він сказав, так і зробили. Старший син продав свою книгу і купив щось потрібне для господарства. Середній поставив на видне місце, як пам'ять про батька. А молодший взяв свою книгу і пішов до людей. Куди б він не заходив, в кожній хаті давав почитати батькову книгу або читав і розповідав сам. І люди були дуже вдячні юнакові, годували його, давали притулок на ніч. А коли бували у його селі, то обов’язково відвідували могилу його батька і дякували за хорошого сина, який за допомогою розумної книги подарував їм багато гарних думок і зробив добрішими їхні серця.

  Пройшов час. Жолудь старшого сина згнив і пропав, середнього сина – дав кволий росток, який пожовтів і засох. А з жолудя молодшого сина почав рости молодий дубок, який перегнав берізки і сосни, пішов угору, розкинув назустріч небу і хмарам свої могутні гілки.

  Багато весен і зим сплило річкою часу. Люди забули імена синів того батька. Але мудре насіння знань з мудрої батьківської книги дало міцні паростки. Ті знання передавалися з покоління в покоління, збагачувалися новими. Давно змінилося одне покоління іншим і тільки вічнозеленим залишається той дуб.

  Справа юнака-бібліотекаря, який приніс людям знання, стала безсмертною.


  Гості ЦБ - письменники та поети
  Гості ЦБ - письменники та поети
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у четвертому кварталі 2016 р.

  За останні місяці 2016 року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1657 примірників нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2019 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр