Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Ніжна «жива бібліотека»
  Зоя Боєва, редактор ЦБ
  3 Березня 2017 р.

  Разом з лагідним подихом весни до центральної бібліотеки завітала ніжна «жива бібліотека». Цього разу «живими книгами» були чарівні жінки, які точно знають, як свої мрії втілити у реальність.

  «Life» – артистка-скрипалька, телеведуча, волонтер, володар «Подільського Оскару» Майя Онищук увійшла в топ-25 «Успішних жінок Хмельниччини» 2014, 2015 рр. Саме ця жінка представляла дні України в Золотій королівській залі Сенату у Парижі.

  «Кращий за професією 2016 р.», вчитель математики та інформатики гімназії №1 Оксана Ратушняк уособлювала книгу «Берегиня дитячого вогника допитливості та спраги знань».

  Ірина Гакало або ж «Життя після життя». Підприємець, співвласник ТМ Насолода та мережі ресторанів «BEST RESTORAN GRUP» у м. Хмельницькому та Києві, освітянка – керівник першого християнського НВК «Мої обрії». А ще турботлива дружина, ніжна мама й бабуся, для якої з 2011 р. життя набуло нового сенсу і знову почалося з мрії служити Господу та людям. Людина року 2006 р., переможець ІХ Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття » у 2016 р.

  Наталя Паляниця справжній «Свіжий вітер в ефірі». Журналістка ТВ «Поділля-центр», ведуча програми «Під абажуром» переконана: «Найголовніше правило телеведучого: не можна зображати життя, потрібно жити тут і зараз – тоді тобі повірять».

  «Таке спілкування з «живою книгою», яке організовує бібліотека, дуже корисне і цікаве для кожного, а особливо для молодого покоління. Питання і відповіді наживо – це потрібне. Адже зараз молодь не звикла спілкуватися, друзів і співрозмовників, зазвичай, знаходять в Інтернеті», – зазначила Людмила Дитинник, директор бібліотеки Хмельницької гуманітарної педагогічної академії.

  «Вразила відкритість співрозмовниці. Надзвичайно багато емоцій. Бажаю бібліотеці успіху, оскільки це дуже гарний проект», – поділилася враженнями Тетяна, студентка ХГПА.

   


  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література за державною програмою

  Нова хвиля української літератури – ясрава, різножанрова, захоплюча. Вона є дзеркалом сьогодення та скарбом для майбутніх поколінь.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр