Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Сучасний проскурівський детектив
  Світлана Сінькова, завідуюча методично-бібліографічним відділом
  14 Квітня 2017 р.

  Олександр Шелепало, подільський письменник, член Національної спілки журналістів України, презентував 13 квітня у центральній міській бібліотеці свою книгу «На кордоні ходять чорні пси».

  Автор написав її через 10 років літературного мовчання. «Працюючи кореспондентом у газеті, не мав змоги писати книги, –  зауважив автор. – Півроку тому виникло бажання написати цікаву історію про боротьбу з агентурою Москви». Книга стала першим детективом, де події відбуваються на території Поділля.

  Привітати Олександра Григоровича з виходом його книги прийшли колеги по перу.

  «Цю книгу можна порівняти з класичними детективами. Вона захоплює і не відпускає читача до останньої сторінки», – зауважив подільський письменник Анатолій Ненцінський. – Детектив написаний легкою «шелепалівською» мовою. На кожному кроці читача чекає несподіванка».

  «Я вітаю усіх з народженням справжнього майстра детективу. Повість читається дуже легко. Цікавий, іронічний, лаконічний сюжет, від якого не можливо відірватися. У майбутньому книга може стати сценарієм для сучасного українського кіно», – поділилася враженнями Світлана Кабачинська, власний кореспондент міжнародного тижневика «Дзеркало тижня».

  Володимир Дмитрик, член Національної спілки журналістів України підкреслив те, що не кожен подільський літератор може похвалитися трьома-чотирма виданими прозовими творами і ще додав: «Сподіваюся, що саме Олександр Григорович стане класиком подільської літератури».

  Тираж книги складає тисячу книг. Частину з них автор передав бійцям на схід України, де вони користуються величезним попитом. Цей факт підтвердив волонтер Олександр Сиротін.

  «Детектив – один з найпопулярніших жанрів. Дуже приємно, що наші хмельницькі письменники пишуть детективні історії, де читач навіть у назвах вулиць знаходить схожість з містом Хмельницьким», – зауважила Світлана Прокопенко, головний спеціаліст управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

  Отже, книга вже є у центральній міській бібліотеці. Ми впевнені, що серце кожного читача буде шалено битися в очікуванні розв’язки цікавої детективної історії.

  Зараз автор працює над продовженням роману. Незабаром його побачить світ.

    

  Шелепало Олександр Григорович народився 25 квітня 1940 року в с. Глібів Новоушицького р-ну Хмельницької обл. у селянській родині. Закінчив Львівський політехнічний інститут (1961). Працював на інженерних посадах в обласному центрі, викладачем електромеханічного технікуму, кореспондентом обласної газети «Радянське Поділля», директором творчого об'єднання «Телеекран» обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр». Автор багатьох публікацій у колективних збірниках сатири та гумору, місцевих та республіканських виданнях. Проживає у Хмельницькому. Член Національної спілки журналістів України.

  Автор книг «Роздуми між перекурами»; «Гога і Магога»; «Найкращий вихід – смерть: Новий український детектив».

  Використані фото з газети «Є»


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки грудня 2017 р.

  Шановні любителі книги! Упродовж грудня 2017 року фонди бібліотек Хмельницької міської ЦБС поповнились новинками, що безкоштовно надійшли за Державною програмою «Українська книга» та творами подільських письменників. Усі видання виключно українською мовою.

  Чекаємо Вас у міських бібліотеках.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр