Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Євген Скоблов: "Рідному місту присвячую..."
  Василишина Оксана, центральна бібліотека
  14 Серпня 2012 р.

      

  Мандруючи знайомими вулицями чи то пак просто повертаючись з роботи, хіба задумувався хтось із нас, який глибокий слід залишає  у нашому єстві  рідне місто?

  Люди буденні не здатні цього уловити… Та, на щастя, є люди творчі, які з допомогою збурюючої сили своєї авторської думки не просто помічають, вони підносять наш «змалку дорогий Хмельницький», втілюють його у рядках оповідань, романів, роблять своєю музою на все подальше життя. Ось такі вони Митці Слова. І саме ось такий він письменник, викладач, надзвичайно відкрита людина і просто батько – Євгеній Скоблов.

  14 серпня 2012 року у залі центральної міської бібліотеки відбувся творчий вечір пана Євгена «Рідному місту присвячую…». Він корінний хмельничанин, що нині мешкає у Москві, автор близько десятка відомих прозових творів, член Спілки письменників Росії, лауреат престижного російського літературного конкурсу "Лучшая книга 2008-2011" (за книгу "Белый шар, зеленое поле…"), володар премії "Герой нашего времени". Творчість Євгенія Скоблова знана як в Україні, так і в Росії (не дивно, що вільних місць у залі не було).

  Як розповів нині сам автор, творче визнання далось йому не легко. Багато спроб, чимало критики, та знайшлись ті, хто помітив у ньому іскру справжнього письменника. Тому і на сам вечір пан Євген прибув зі своїми найближчими літературними помічниками: Р. В. Філатовою (перекладає твори письменника, допомагає у виданні), О. Г. Баловим (займається творчими проектами), О. Г. Усягіним (художник, автор ілюстрацій). Крім того, ці люди не раз ставали героями творів письменника. Та головним героєм його оповідань  завжди був і залишається Хмельницький. Починаючи з першої книги «В полдень по Хмельницкому времени» (де розділи – назви відомих кожному хмельничанину місць), тутешні будинки, вулиці зринають на сторінках кожного наступного твору. У нього навіть дощ хмельницький…

  На вечорі пан Євгеній заявив: «Я пишу про все, де є інтрига, де є гумор». Усі його твори читаються легко, хоча й наповнені глибокою філософічністю і навіть афористичністю.

  Добродушна, невимушена атмосфера та змістовність розповіді – стали головними «козирями» літературного свята. Наприкінці ж присутні отримали у подарунок книги автора.

    

    


  Фестиваль Медовий спас у Хмельницькому 2016
  Фестиваль Медовий спас у Хмельницькому 2016
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у третьому кварталі 2019 року

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек міста.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр