26 квітня у міській центральній бібліотеці відбулася вже шоста «Жива бібліотека». Вона присвячена відкриттю туристичного сезону – 2017 «Відкрий своє місто». Кожна «книга», як збірник різноманітних оповідань про проподорожі та дослідження. Про те, як мандрівка світом може стати не просто хобі, а стилем життя. Як дитяча мрія може перерости у професію та допоможе стати успішною людиною.
!["Жива книга" – Катерина та Юрій Даценки](/uploads/images/news/news_2017/cb_livebibl_1.JPG)
«Читачі» ознайомилися з цікавими невідомими фактами з історії нашого міста, почули неймовірні розповіді мандрівників про подорожі світом, історичні знахідки та цікаві туристичні об’єкти.
!["Жива книга" – Олег Погорілець](/uploads/images/news/news_2017/cb_livebibl_2.JPG)
Цього разу живими книгами були: директор Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Олег Погорілець («Формула Меджибізької фортеці»), який хоче перетворити Межибіж на європейське містечко із затишними кафешками та старовинними майстернями; мандрівник Анатолій Бученко («Як і куди можна мандрувати дешево»), який побував у 57 країнах світу і точно знає, як можна гарно та дешево відпочити; уже вдруге подружня пара Катерина та Юрій Даценки («Життя як подорож») розповіли, як цікаво та дешево провести відпустку, пізнаючи загадки рідної землі, а також, як вони ні дня не проводять без книги; Дмитро Казанцев – краєзнавець, член спілки «Проскурівський колекціонер» («Проскурівський колекціонер»), розповів цікаві факти про Проскурів, якого ще не знали.
!["Жива книга" – Дмитро Казанцев](/uploads/images/news/news_2017/cb_livebibl_3.JPG)
Протягом 2016-2017 рр. у акції «Жива бібліотека» взяли участь 25 «живих книг».Такі акції відновлюють живе спілкування між людьми, пробуджують довіру через особисті історії, руйнують стереотипи, підвищують культурне взаєморозуміння.
!["Жива книга" – Анатолій Бученко](/uploads/images/news/news_2017/cb_livebibl_4.JPG)
«Надзвичайно цікава зустріч. Кожна «книга» відкрила щось нове для мене. Я навіть не здогадувалася, що історія нашого рідного краю є такою багатогранною. Дуже вдячна «живій книзі» Анатолію Бученкові, який по-новому для мене відкрив світ подорожей», – поділилася враженнями читачка Ольга Колокольникова.
!["Живі книги"](/uploads/images/news/news_2017/cb_livebibl_15.JPG)
«Я дізналася про нові та цікаві туристичні маршрути, які знаходяться в Україні та недалеко від неї. Захід надзвичайно пізнавальний. Тепер у мене з’явилася нова мрія – відвідати Трансельванію», – зазначила Аліна Кравченко.
|