Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Відкрий для себе світ по-новому
  Світлана Сінькова, завідуюча методично-бібліографічним відділом ЦБ
  26 Квітня 2017 р.

  26 квітня у міській центральній бібліотеці відбулася вже шоста «Жива бібліотека». Вона присвячена відкриттю туристичного сезону – 2017 «Відкрий своє місто». Кожна «книга», як збірник різноманітних оповідань про проподорожі та дослідження. Про те, як мандрівка світом може стати не просто хобі, а стилем життя. Як дитяча мрія може перерости у професію та допоможе стати успішною людиною.

  «Читачі» ознайомилися з цікавими невідомими фактами з історії нашого міста, почули неймовірні розповіді мандрівників про подорожі світом, історичні знахідки та цікаві туристичні об’єкти.

  Цього разу живими книгами були: директор Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Олег Погорілець («Формула Меджибізької фортеці»), який хоче перетворити Межибіж на європейське містечко із затишними кафешками та старовинними майстернями; мандрівник Анатолій Бученко («Як і куди можна мандрувати дешево»), який побував у 57 країнах світу і точно знає, як можна гарно та дешево відпочити; уже вдруге подружня пара Катерина та Юрій Даценки («Життя як подорож») розповіли, як цікаво та дешево провести відпустку, пізнаючи загадки рідної землі, а також, як вони ні дня не проводять без книги; Дмитро Казанцев – краєзнавець, член спілки «Проскурівський колекціонер» («Проскурівський колекціонер»), розповів цікаві факти про Проскурів, якого ще не знали.

  Протягом 2016-2017 рр. у акції «Жива бібліотека» взяли участь 25 «живих книг».Такі акції відновлюють живе спілкування між людьми, пробуджують довіру через особисті історії, руйнують стереотипи, підвищують культурне взаєморозуміння.

  «Надзвичайно цікава зустріч. Кожна «книга» відкрила щось нове для мене. Я навіть не здогадувалася, що історія нашого рідного краю є такою багатогранною. Дуже вдячна «живій книзі» Анатолію Бученкові, який по-новому для мене відкрив світ подорожей», – поділилася враженнями читачка Ольга Колокольникова.

  «Я дізналася про нові та цікаві туристичні маршрути, які знаходяться в Україні та недалеко від неї. Захід надзвичайно пізнавальний. Тепер у мене з’явилася нова мрія – відвідати Трансельванію», – зазначила Аліна Кравченко.


  Флешмоб
  Флешмоб
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Зустрічаємо весну з новою книгою!

  Пропонуємо Вашій увазі нові книги. Література різноманітна, на будь який смак. Книги отримані від Українського інституту книги, за Державною програмою, від проекту «Валізка з книжками», а також подаровані нашими читачами.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр