Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Від мрії – до професії
  Бібліотеки-філії Хмельницької міської ЦБС
  12 Травня 2017 р.

  Вибір своєї професії, єдиної, одної з великої безлічі – складне і відповідальне завдання. Кажуть, що вдало вибрана професія – це половина щастя. У такому твердженні немає ніякої надуманості, тому що питання «Ким бути?» – це питання не тільки про роботу, але й про спосіб життя у майбутньому.

  На сьогодні випускники шкіл страждають від невизначеності своєї подальшої кар’єри. Саме тому 11 травня працівники бібліотеки-філії № 8 для учнів 9-А класу НВО №28 провели профтайм «У пошуках майбутнього».

  На захід було запрошено директора Хмельницького інформаційно-консультативного центру Університету Марії Склодовської-Кюрі в Любліні, кандидата юридичних наук Дмитра Габінета. Під час зустрічі учні ознайомились з системою освіти України та республіки Польща, з умовами вступу та навчання, можливостями використання здобутого досвіду в Україні. Прослухавши інформацію, у випускників сформувалося уявлення про знання та навички, необхідні для здобуття омріяної професії, як в Україні, так і в республіці Польща.

  Як сказала класний керівник 9-А класу Наталя Басун: «У сучасному суспільстві молодь не може успішно реалізувати свої соціально-професійні орієнтації без сторонньої допомоги, тому такі зустрічі дуже корисні для них».

  Людмила Дуда, завідуюча бібліотекою-філією №8

   

  До читальної зали бібліотеки-філії №10 ім. Д. М. Брилінського 12 травня завітали учні 8-Б класу ЗОШ №24 на годину профорієнтації «Від мрії – до професії». Адже пройде зовсім небагато часу і школярам доведеться вибирати свою дорогу у житті. І шлях цей розпочнеться з перехрестя, від якого розходяться не три, як у казці, а 50 тисяч доріг – саме стільки зараз існує професій.

  Марія Кукурудза, провідний бібліотекар читального залу, підготувала для старшокласників змістовну розповідь про професії, на які зросте попит у найближчі роки, і в яких ВНЗ, коледжах, ПТНЗ нашого міста можна отримати професію мрії.

  Не залишилися школярі байдужими до повідомлення про обрання свого фаху за знаками зодіаку та про професії майбутнього. Наприкінці заходу старшокласники пройшли тестування на виявлення здібностей та інтересів. Результати тесту допоможуть підліткам визначитися з вибором майбутньої професії.

  На завершення зустрічі присутні поділилися своїми планами та мріями стосовно обрання майбутніх спеціальностей, які б приносили найбільшу користь людям, країні, давали змогу почувати себе потрібними, повноцінними і задоволеними своєю працею.

  «Моя майбутня професія буде дарувати людям радість та красу, я вирішила стати перукарем-стилістом», – поділись своєю мрією Вероніка Таушканова.

  Ганна Слободян, бібліотекар бібліотеки-філії №10


  Філія №13
  Філія №13
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Нові книги у третьому кварталі 2017 р.

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за літо.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр