Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Поглиблення відносин між ЄС та Україною. Що, чому і як?
  Адміністрація ЦБС
  19 Травня 2017 р.

  Сьогодні фонд Хмельницької міської центральної бібліотеки поповнився посібником «Поглиблення відносин між ЄС та Україною. Що, чому і як?» під редакцією Майкла Емерсона і Вероніки Мовчан.

  Посібник призначений для широкого кола читачів,у тому числі державних службовців, парламентарів, керівників бізнесу, юристів, бізнес-консультантів, аналітичних центрів, організацій громадянського суспільства, викладачів вищих навчальних закладів, учителів, студентів і журналістів. Він стане допомогою в організації тематичних бібліотечних заходів і допоможе відвідувачам задовольнити їх інформаційні потреби.

  У чому ж полягає його унікальність? Із 1 січня 2016 року розпочато впровадження економічної частини Угоди про асоціацію Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Україною і Європейським Союзом (ЄС).

  Щоб підвищити ефективність впровадження Угоди, Представництво ЄС в Україні цього року започаткувало проект Associations / «Підтримка впровадження імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», метою якого є посилення спроможності урядових інституцій в наближенні, розробці і запроваджені секторальних політик, розвитку людських ресурсів та підвищення рівня обізнаності щодо європейської інтеграції України.

  Враховуючи складність питань, що викладені в Угоді та ПВЗВТ, а також зростання запиту громадян на розуміння впливу впровадження Угоди, проект ЄС Associations підтримав друк і поширення посібника «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, Чому і Як?». Цей посібник не лише описує всі частини та розділи Угоди, а й є узагальнюючим поглядом на її впровадження як зі сторони ЄС, так і зі сторони України.

  Він покликаний пояснити зміст великого за обсягом і складного міжнародного договору. Як і більшість складних юридичних текстів, текст Угоди важкий і непростий для розуміння пересічного читача. Тому мета посібника – допомогти всім охочим зрозуміти основний зміст кожної глави Угоди про асоціацію як з точки зору характеру зобов’язань Сторін, так і в контексті перспективи їх виконання.

  Електронна версія посібника доступна за посиланням: www.3dcftas.eu/uk/publications.


  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у першому кварталі 2016 р.

  За перший квартал 2016 року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло близько 1300 нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр