Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Старт «новоспечених» програмістів
  Валентина Міхалевська-Жмуцька, завідуюча сектором електронних ресурсів відділу ІТ та ЕР ЦБ
  31 Травня 2017 р.

  Останнього травневого дня пролунав останній дзвінок для випускників безкоштовних курсів з основ програмування фонду Brainbasket. Саме 31 травня 2017 року в читальному залі центральної міської бібліотеки відбулося урочисте вручення біло-блакитних сертифікатів.

  Своє знайомство з ІТ слухачі курсу розпочали ще наприкінці лютого і протягом трьох місяців знайомилися, освоювали, створювали свої перші програми та пізнавали тонкощі роботи програміста.

  «Двічі на тиждень по дві години після роботи, до пізнього вечора, ми скачували програми, вчилися писати коди, а потім, вдома, ще й виконували домашнє завдання, щоби на наступному занятті розглянути та розібрати типові помилки. Кожне заняття було цікавим по-своєму. Терплячі викладачі доступно та креативно доносили до нас суху теорію. Ми ж всіляко втілювали цю теорію у практику і максимально підтримували один-одного до фінішу», – розповів Ярослав Жежик, слухач курсу.

  «Швидкий темп навчання, допомога викладачів та наполегливість дозволили максимально оволодіти базовим матеріалом надзвичайно об’ємного курсу, – ділиться своїми враженнями слухач курсу – бухгалтер Наталія Стасишина. – Планую й надалі вчитися та застосувати нові знання у роботі».

  Йти непростим тернистим шляхом навчання допомагали досвідченні ментори-волонтери Сергій Рябий та Анна Паламаренко (на сьогодні координатор фонду Brainbasket у Хмельницькій області), які заохочували та підтримували своїх слухачів.

  Сьогодні привітати випускників прийшла Віталіна Нагорна, начальник відділу науки та педагогічних кадрів Департаменту освіти та науки Хмельницької міської Ради: «Добіг кінця уже третій курс з основ програмування. Маємо чергових випускників. Плекаємо надію, що набуті знання стануть у нагоді. Бажаю всім успіхів та натхнення».

  Олександр Івахов, директор Веб-Академії "Circle", який є одним із кураторів проекту, одразу запропонував випускникам роботу виконувати певні завдіння з програмування, щоб закріпити набуті знання на практиці.

  Незабаром розпочне своє навчання наступна, четверта група курсів, тому всіх бажаючих отримати нові знання з програмування запрошуємо реєструватися на http://brainbasket.org/technology-nation/.

   

   

  Сюжет ТV 7+


  Філія №7
  Філія №7
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Зустрічаємо весну з новою книгою!

  Пропонуємо Вашій увазі нові книги. Література різноманітна, на будь який смак. Книги отримані від Українського інституту книги, за Державною програмою, від проекту «Валізка з книжками», а також подаровані нашими читачами.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр