Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Шалений ігромікс
  Алла Білецька, бібліотекар бібліотеки-філії №11
  20 Червня 2017 р.

  Літня ігротека настільних ігор «Шалений ігромікс» була проведена 20 червня у бібліотеці-філії №11. Юні відвідувачі цього дня грали надзвичайно популярні на сьогодні ігри: «Каркассон», «Сет», «Монстр у Токіо», «Рицарі та замки».

  «Настільна гра – це найкраще і найкорисніше дозвілля для дітей та підлітків. У Європі та Америці існує ціла індустрія, яка спрямована на розробку та виготовлення якісних настільних ігор. Вони позитивно впливають на дитину, розвивають логіку, зір, слух, моторику, тренують зорову пам’ять, а також стратегічне і тактичне мислення. У нашій бібліотеці працівники мають досвід проведення навчальних та розвиваючих настільних ігор. Ми залучаємо дітей і молодь навчатися та граючись розвиватися, підбираючи їм відповідні ігри. Адже настільні ігри діляться не тільки за категоріями, а й за віком учасників. Сьогоднішній захід з дітьми дитячого табору ХОБФ «Карітас» – це одна з ігротек, які ми регулярно проводимо для своїх відвідувачів літом», – зазначила завідуюча бібліотекою-філією Тетяна Венгрова.

  «Діти чудово відпочили, граючи в настільні ігри, – розповіла викладач ХОБФ «Карітас» Наталія Гринишин. – Таке дозвілля допомагає прищепити навички спілкування, командної взаємодії та прийняття рішень. Бібліотека у дітей тепер асоціюється не тільки з книгою, але й з веселими іграми».

  «Я з товаришами грав дуже цікаву німецьку гру «Каркассон», – ділиться враженнями учасник ігротеки Олександр Губерт. – Її поле складається з пазлів, які гравці викладають по черзі під час свого ходу. Так вибудовується ціла територія, яку потрібно захопити за допомогою свого народу. Потрібно добре думати, на яку частину земель  відправляти своїх людей, адже дорога, замок, монастир та поле, з яких складається територія, приносять різну кількість балів. Мені вдалося виграти майже в останній момент – я вдало захопив замок і на кілька балів обігнав Артура, який був попереду протягом всієї гри. Я дуже щасливий своєю несподіваною перемогою!»


  Філія №2
  Філія №2
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Нові книги у третьому кварталі 2017 р.

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за літо.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр