Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Україна починається з тебе
  Елла Холміцька, заступник директора з основної діяльності
  3 Липня 2017 р.

  Протягом квітня – червня цього року в міських бібліотеках було проведено міський етап обласного огляду конкурсу з національно-патріотичного виховання громадян «Україна починається з тебе». Матеріали, що надавалися на конкурс, охоплювали роботу бібліотек протягом 2016 та першого півріччя 2017 років.

  Щорічно фонди міських бібліотек оновлюються новими книгами патріотичної тематики, що представлені читачам цікавими книжковими виставками та оглядами літератури. Нові надходження, актуальні статті знаходять відображення в інформаційних списках літератури для наших користувачів. Повчальними та незабутніми для учнів та студентів  є зустрічі з ветеранами  та волонтерами АТО, історичні години, присвячені подіям визволення нашого міста та України під час Другої світової війни.

  В рамках «Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території м. Хмельницького на 2016-2017 роки»  міські бібліотеки співпрацюють з військовими частинами, Національною академією Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. З 2015 року міські бібліотеки активно беруть участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна» зі збору та доставки в 15 Гарнізонний Будинок Офіцерів  кращих зразків вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярних видань з історії Української держави, її культури, Збройних сил.

  Робота бібліотек з національно-патріотичного виховання постійно висвітлюється на сайті Хмельницької міської ЦБС, блогах бібліотек, соціальних мережах та у засобах масової інформації.

  Підведення підсумків конкурсу присвятили 21-й річниці Конституції України. Кращою бібліотекою, яка надала на розгляд журі цікаві сценарії проведених заходів, посібники малих форм, прес-анонси, скрін-шоти статей в періодичних виданнях та соціальних мережах щодо національно-патріотичного виховання громадян, стала бібліотека-філія №2завідуюча Ковальчук Оксана Аркадіївна.

  Бажаємо перемоги нашим колежанкам, які будуть брати участь у наступному (обласному) етапі конкурсу у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці! 


  Встановлення рекорду Гіннеса
  Встановлення рекорду Гіннеса
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Дивосвіт нової книжки

  Приємного та цікавого читання!

  Завжди раді бачити Вас у бібліотеках Хмельницької міської ЦБС!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр