Проєкти та програми Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Проєкти та програми Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
Пошук по сайту

 

Хмельницька міська рада

 

  Головна » Проєкти та програми
Technology Nation – всеукраїнський проєкт з безкоштовного навчання основам програмування
Адміністрація ЦБС
1 Липня 2016 р.

Фонд BrainBasket за підтримки адміністрації президента України запустив програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування на базі навчальних матеріалів університетів Гарварда, Стенфорда і Массачусетського технологічного інституту (МТІ). Перший етап програми Technology Nation – навчання груп по 15 чоловік в 22 навчальних центрах на базі бібліотек 23 міст України. Подача заявок стартувала у грудні 2015 року. Проєкт стартував 1 березня 2016 року. Мета фонду – допомога в підготовці 100 тис. ІТ-фахівців до 2020 року.

Перевага надавалася жителям регіонів з вищою та середньо-спеціальною освітою, сім’ям з дітьми, переселенцям і ветеранам АТО. Освітній процес побудований за моделлю Blended learning (змішане навчання). Він включає самостійну роботу з лекційним матеріалом, доступним онлайн, і аудиторну практику під керівництвом менторів-волонтерів (middle i senior розробників).

Перший курс з основ програмування базується на навчальному матеріалі Гарвардського курсу «CS50: computer science and the art of programming» (комп’ютерні науки та мистецтво програмування).

Безкоштовне навчання проходить протягом 3 місяців, включало 9 лабораторних робіт і фінальний проєкт.

При успішнному закінченні навчання курсанти отримують сертифікат.

Партнерами програми виступають адміністрація президента України, компанії «Microsoft Україна», «Навігатор» і громадська організація «Вікно можливостей», покликана підвищити рівень комп’ютерної грамотності населення.


У центральній публічній бібліотеці міста Хмельницького (вул. Подільська, 78) проєкт діяв у 2016-2019 роках. 


Фонд BrainBasket – некомерційна організація, створена в квітні 2014 року ініціативною групою українських ІТ-компаній за участю представників мінекономіки і КМДА. Спонсорами фонду виступають компанії Arzinger, Ciklum, Highttech service, Invisible solutions, Macpaw, Playtech, Syngenta та венчурний фонд Vostok ventures, BrainBasket також працює над заплученням грантового фінансування. 

Координатором програми Technology Nation у місті Хмельницькому були Хмельницький національний університет та Веб-Академія "Circle".

РЕПОРТАЖ з першого випуску

РЕПОРТАЖ з третього випуску

РЕПОРТАЖ про діяльність клубу програмістівІсторія успіху хмельничанина Андрія Кубова -
випускника проекту Technology Nation від Фонду BrainBasket
 
Філія №8
Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
Літературне рандеву

Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотек міста. Багато видань з історії України, педагогіки, медіа грамотності, твори для дітей та юнацтва. Нові книги подільських письменників та твори, що надійшли за програмою підтримки книговидання місцевих авторів на 2018-20 роки "Читай українською".

Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
детективи
драми
казки
комедії
легенди
ліричні вірші
пригоди
трилери
фентезі
інше

Слідкуйте за нами у
соціальних мережах


© ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
   Офіційний сайт
Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
адміністратора, а також активного посилання на сайт.
створення
сайту
Студія Спектр