Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Сучасн@ бібліотек@: від ідеї до втілення
  Світлана Сінькова, завідуюча методично-бібліографічним відділом
  3 Жовтня 2017 р.

  29 вересня в рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек у центральній міській бібліотеці відбулося відкриття БібліоХабу.

  Це стало можливим завдяки перемозі проекту «БібліоХаб: сучасний простір у центральній бібліотеці міста» у програмі «Бюджет участі». Проект дав можливість створити у бібліотеці безкоштовний мультимедійний простір з сучасним обладнанням для спільної комфортної роботи, для зустрічей, навчання, обміну думками та ідеями. І все це для творчих, активних, креативних хмельничан, які генерують ідеї для розвитку нашого міста. Саме такі хмельничани й відкрили БібліоХаб.

  «У сучасній бібліотеці повинен бути такий простір, де люди могли б зібратися, поспілкуватися, провести тренінги. Це практика європейських бібліотек. БібліоХабом можуть користуватися усі користувачі бібліотеки. Працювати він буде в усі робочі дні бібліотеки», – зазначила директор Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи Тамара Козицька.

  У БібліоХабі є все, що потрібно для плідної роботи невеликої групи людей. Тут є Wi-Fi, стаціонарні комп’ютери, екран для демонстрації презентацій. «Насправді, такий громадський простір місту дуже потрібний, адже він може акумулювати молодь для того щоб вони ділилися своїми ініціативами та реалізовували їх», – зауважив голова ГО «Молодь за краще майбутнє» Владислав Гребенюк.

  «БібліоХаб – це той об’єкт, куди можна приводити людей, показувати як треба працювати, як за позабюджетне фінансування можна втілити у життя цікаву ідею. Я переконаний, що ця ідея обов’язково буде мати успіх», – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

  Протягом двох тижнів відбувався фейсбук-конкурс на кращу розшифровку «БібліоХаб». Кожен бажаючий міг написати власний варіант. Той, який набере найбільше лайків – переможе, а його автор отримає цікавий приз. Під час відкриття було визначено переможця. Отже, кружка з логотипом «БібліоХаб» відправляється у Кам’янець-Подільський. Найбільше лайків отримав варіант бібліотекаря з Кам’янця-Подільського Юлії Воронюк: «Харизматичні + активні = бібліотекарі». Вітаємо колег з перемогою!

  Але не тільки у БібліоХабі у цей день було людно. У читальному залі книгозбірні бібліотекарі відзначали професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Юна співачка Катерина Олійник піснею «Україна – це ми» розпочала святкування. Привітати бібліотекарів прийшли: Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, народний депутат Верховної Ради України Сергій Мельник; начальник управління культури та туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков; головний спеціаліст управління культури і туризму Хмельницької міської ради Світлана Прокопенко; голова Хмельницького обласного Товариства української мови ім. Т. Шевченка «Просвіта» Віталій Міхалевський; письменник, журналіст, лауреат міської премії імені Богдана Хмельницького  2017 Михайло Цимбалюк; автор і координатор проекту «Літературний туризм» Лора Підгірна; журналістка, авторка програми «Під абажуром» Наталя Паляниця, патрульні поліцейські; начальник кафедри психології та морально-психологічного забезпечення, кандидат психологічних наук, доцент Національної академії державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, полковник Сергій Чистяков; начальник відділу обслуговування Пенсійного Фонду України в місті Хмельницькому Галина Фалєєва.

  Народний депутат Верховної Ради України Сергій Мельник нагородив директора Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи Тамару Козицьку особливою нагородою Верховної Ради України «За особливі заслуги перед українським народом». Вітаємо і пишаємося!

  З музичними дарунками на бібліотечне свято завітали юні артисти  вихованці дитячої школи мистецтв «Райдуга» Будущак Ілона, Стецько Іван та Максим Савчук.

  Яскравий день! І надзвичайно сонячно від щирих слів і посмішок друзів, партнерів, які прийшли привітати бібліотеки міста. Насправді, Всеукраїнський день бібліотек – особливий для всіх тих, хто любить та шанує книгу.

  Фото з сайту Хмельницької міської ради


  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Рандеву з книгою

  За останні місяці 2021 року до бібліотек ЦБС Хмельницької міської територіальної громади надійшло майже 1600 примірників нових книг. Багато творів для дітей та юнацтва, видань українських та світових письменників.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр