Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  «ВільноХаб: працевлаштування»: бібліотека втілює новий проєкт для молоді
  Центральна публічна бібліотека
  19 Травня 2023 р.

  У Центральній публічній бібліотеці наразі активно реалізовують проєкт «ВільноХаб: працевлаштування». Ініціатива вдала та неабияк на часі, адже покликана допомогти молоді у пошуку роботи та розвиткові кар’єри. Книгозбірня увійшла до 8-ки відібраних установ України, які отримали грант на реалізацію ідеї.

  Раніше, у 2022 році, Центральна публічна книгозбірня успішно займалася реалізацією першого проєкту «ВільноХаб». Проводила заходи для ВПО, зокрема дітей та молоді. Це були творчі заняття, тренінги з психоемоційної підтримки, медійної грамотності, кібербезпеки та ін. Проєкт, який втілюють тепер, став новим вектором діяльності. Тож в читальному залі бібліотеки облаштували робоче місце для відвідувачів, які шукають роботу. Також оформили інформаційний куточок з працевлаштування.

  Розповімо, що «ВільноХаб: працевлаштування» втілюється у межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine — USAID Україна та виконується IREX in Ukraine. Бібліотеку забезпечили сучасною технікою, яка допомагає проводити необхідні заходи й зустрічі та дає можливість молоді професійно розвиватися.

  З квітня уже провели три групових тренінги. На них запросили учнів ДНЗ «ВПУ № 11 м. Хмельницького» та студентів Хмельницького торговельно-економічного коледжу.

  Загалом до участі в заняттях запрошують молодих людей віком від 16 до 35 років. «Коли це перша робота, перші пошуки, здається, що дуже багато складного та незрозумілого на шляху. Важливо не розгубитися. Тому ми на тренінгах намагаємося легко та доступно пояснити правила складання резюме та супровідного листа. Цим не обмежуємося. Говоримо про ринок праці, адже пріоритети на ньому дуже мінливі. Водночас вчимося з учасниками знаходити особисті професійні сильні та слабкі сторони, аби змогти себе максимально реалізувати в майбутньому», — пояснюють у бібліотеці організаторки зустрічей.

  Проводять відповідні тренінги, інтерактивні зустрічі, цікаві обговорення бібліотекарки, які пройшли відповідне навчання. Також до заходів залучатимуть і спеціалістів з працевлаштування. Молодим людям у такий спосіб допоможуть знайти себе у світі професій, влаштуватися на роботу та зайнятися розвитком кар’єри.


  Хмельницький міський літературний фестиваль «Слово єднає-2016»
  Хмельницький міський літературний фестиваль «Слово єднає-2016»
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книжкові скарби

  Пропонуємо ознайомитись із новими книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за Державною програмою «Українська книга».

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр