Читачам Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Читачам Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам

   Послуги
   Подаруй бібліотеці книгу
   Меню для книгоманів

  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна
  Читачам

  Вітаємо вас, шановні читачі!


  У зв'язку з утворенням Хмельницької міської територіальної громади в мережі ЦБС у 2021 році відбулися зміни. До ЦБС було приєднано 14 сільських бібліотек. Тепер мережа об'єднує в собі 27 бібліотек-філій, 2 стаціонарних і 1 нестаціонарний бібліотечні пункти, що розташовані не лише у різних куточках нашого міста, а й в сільській місцевості. Серед них головною ланкою є центральна публічна бібліотека. З усіх: 10 бібліотек обслуговують дорослих читачів, 5 – дітей, а інші бібліотеки та пункти бібліотечного обслуговування є універсальними, тому працюють і з дітьми, і з дорослими. 

  У кожній філії вас радо привітають, забезпечать потрібною літературою та інформацією. На сайті ви можете обрати для себе ту, яка знаходиться у найзручнішому для вас районі. Заходьте, щоб скористатися книгами, періодичними виданнями, інтернетом, а також отримати інші послуги, котрі пропонують книгозбірні. Запис до бібліотеки дає можливість користуватися кожною з 29 бібліотек. 

  У бібліотеках відбуваються масові заходи, до участі в яких запрошуються мешканці громади різного віку й сфери діяльності – від найменших, котрі тільки розпочинають своє знайомство з книгою, і до людей старшого віку. Це: літературні події, творчі зустрічі, майстер-класи, бібліотечні уроки та інші книжково-інформаційні активності. Влаштовується чимало книжкових виставок – як традиційних, так і віртуальних.

  Також при бібліотеках діють клуби за інтересами, літературні студії, пізнавально-інформаційні центри. Щорічно кількість послуг лише зростає. Тут проводять навчальні заняття й тренінги. У Хабах цифрової освіти, котрі діють у 14 міських бібліотеках-філіях та в 5 книгозбірнях сіл громади, можна підвищити цифрову грамотність. У 2021 році Хаб цифрової освіти у центральній публічній бібліотеці був визнаний кращим в Україні.

  До того ж, у бібліотеках можна працювати з технологічними новинками, як-от: 3D-принтером та 3D-ручками, графічними планшетами, плотером та іншими гаджетами; здобути різноманітні життєві навички за допомогою ігр, які організовуються у бібліотеках. Чимало уваги книгозбірні приділяють інформаційно-медійній грамотності користувачів.

  Зараз бібліотеки ЦБС сміливо можуть називатися тим місцем, котре здатне об'єднати людей не лише з однаковими уподобаннями, а й користувачів із зовсім різними інтересами та середовищами участі. Тож усі філії Централізованої бібліотечної системи запрошують активно доєднуватися жителів нашої громади до бібліотечного життя.


  А на нашому сайті ви знайдете інформацію про:

  Крім того, ми підготували до вашої уваги унікальну інформацію про рідне місто, видатних культурних та громадських діячів, літераторів Хмельниччини.


  Усі відгуки, пропозиції та зауваження до нас ви можете залишити у гостьовій книзі сайту. А за допомогою зворотнього зв'язку маєте змогу поставити питання бібліотекарю або продовжити термін користування книгою.

  Бажаємо приємно провести дозвілля разом з нами!


  Жива бібліотека
  Жива бібліотека
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство

  Багато нових книг надійшло до бібліотек міста. Це й сучасна художня, краєзнавча, галузева,  дитяча література, цікаві серії.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр