Проєкти та програми Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Проєкти та програми Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Проєкти та програми
  Тренінги із працевлаштування Тренінги із працевлаштування

  На початку 2024 року для здобувачів навчальних закладів профтехосвіти Південно-Західного мікрорайону міста працівниці бібліотеки-філії №11 розпочали цикл тренінгів із працевлаштування «Кар’єрні вікенди».


  Наш експерт Наш експерт

  Телепроєкт «Наш експерт» покликаний навчити глядачів відрізняти правду від брехні та орієнтуватися в інформаційному просторі. Його ТРК «Місто» реалізовує у партнерстві з Національною асоціацією медіа. 


  «Вільна мама» «Вільна мама»

  Протягом 2023 року у бібліотеках Хмельницької міської територіальної громади втілюється проєкт «Вільна мама» спільно з Громадською організацією «ЖІНОЧИЙ ХАБ».


  ВільноХаб: працевлаштування ВільноХаб: працевлаштування

  З квітня 2023 року проєкт «ВільноХаб», який успішно реалізовується на базі Центральної публічної бібліотеки Хмельницької міської територіальної громади, обирає для себе новий вектор роботи. Віднині тут для молодих людей проводитимуть заходи, що допомагатимуть їм будувати та розвивати власну кар’єру.

  Проєкт «ВільноХаб: працевлаштування» втілюється у межах програми «Мріємо та діємо» @mriemotadiemo, яка впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine — USAID Україна @USAID та виконується IREX in Ukraine @irexinukraine.


  ВільноХаб ВільноХаб

  З 1 квітня 2022 року центральна публічна бібліотека Централізованої бібліотечної системи Хмельницької громади стала учасницею проєкту «ВільноХаб». Проєкт реалізується програмою «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з «Будуємо Україну Разом» (БУР).


  Онлайн-тренінги «Інформаційна та кібербезпека» Онлайн-тренінги «Інформаційна та кібербезпека»

  У Центральній публічній бібліотеці Хмельницької міської тергромади розпочався цикл тренінгів «Інформаційна та кібербезпека».


  Проєкт з медіаграмотності Проєкт з медіаграмотності

  Проєкт з медіаграмотності, що реалізовується центральною публічною бібліотекою у партнерстві з Хмельницькою муніципальною телерадіокомпанією «Місто».


  Проєкт «Насіннєві бібліотеки» Проєкт «Насіннєві бібліотеки»

  Ще з 2011 року в бібліотеці-філії №6 працює група «Диво-врожаї», а у 2020 році книгозбірня доєдналася до проєкту «Насіннєві бібліотеки» й організувала в себе банк насіння.


  Громадський проєкт: Бюджет міських ініціатив Громадський проєкт: Бюджет міських ініціатив

  Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю нашого міста брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету, створюючи власні проєкти, націлені на покращення міста. Переможців визначають способом відкритого онлайн-голосування. Проєкти, що здобувають перемогу, реалізуються в рамках міського бюджету на відповідний рік.


  «Життя на нулі» «Життя на нулі»

  Мистецький проєкт «Життя на нулі» виник у 2017, офіційне відкриття відбулось 15 листопада. Керівник – журналістка і фотохудожниця Інна Єрмакова. Проєкт увібрав у себе кілька видів мистецтва – фотографію, живопис, поезію, кіно. Тема одна – війна та місце людини в ній, але людини не як знаряддя, а як особистості.


  Школа медіаграмотності Школа медіаграмотності

  «Школа медіаграмотності» – проєкт, який розпочався з листопада 2017 року.

  Медійна грамотність – сукупність навичок і розумінь, які дозволяють людям використовувати, аналізувати, оцінювати і створювати повідомлення в різних видах медіа, жанрах і формах.


  Літературний туризм Літературний туризм

  У місті Хмельницькому з жовтня 2016 р. відкрився сезон «Літературних побачень за філіжанкою кави». 
   
  Це спільний проект ПП «Промо Люкс», інформаційно-розважального видання «Вечірні новини» та авторського проекту Лори Підгірної «Літературний туризм», до якого доєдналася і центральна бібліотека м. Хмельницького.

  Жива бібліотека Жива бібліотека

  Проект «Жива бібліотека» проводиться з лютого 2016 р. і став популярним серед відвідувачів, привів багато нових людей у бібліотеку.


  Technology Nation – всеукраїнський проєкт з безкоштовного навчання основам програмування Technology Nation – всеукраїнський проєкт з безкоштовного навчання основам програмування

  Фонд BrainBasket за підтримки адміністрації президента України запустив програму Technology Nation – безкоштовний курс CS50 з основ програмування на базі навчальних матеріалів університетів Гарварда, Стенфорда і Массачусетського технологічного інституту (МТІ).

  Проєкт стартував 1 березня 2016 року.


  Поліція у бібліотеках міста Поліція у бібліотеках міста

  Хмельницька міська централізована бібліотечна система, як осередок культурно-освітнього розвитку громади, у 2016 році долучилася до проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції».


  Хмельницький піар-офіс сучасних бібліотек Хмельницький піар-офіс сучасних бібліотек

  Хмельницький регіональний піар-офіс сучасних бібліотек  це проект за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» та експертної підтримки ГО «Центр Медіареформ». Завдання піар-офісів – регулярна робота з журналістами для донесення до широкої аудиторії інформації про модернізацію бібліотек регіону.


     Програма сприяння Парламенту України II Програма сприяння Парламенту України II

  Програма сприяння Парламенту України, що підтримується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID), сприяє Парламенту в досягненні більшої прозорості його роботи та покращенні доступу громадян до законотворчого процесу. 


  БІБЛІОМІСТ БІБЛІОМІСТ

  Проект "Бібліоміст" покликаний перетворити публічні бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві.


  Філія №15
  Філія №15
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література за державною програмою

  Нова хвиля української літератури – ясрава, різножанрова, захоплюча. Вона є дзеркалом сьогодення та скарбом для майбутніх поколінь.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр