Проекти та програми Хмельницька міська централізована бібліотечна система Проекти та програми Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Проекти та програми
  Громадський проект: Бюджет міських ініціатив Громадський проект: Бюджет міських ініціатив

  Наприкінці 2018 року завершилося голосування за проекти, які були подані у рамках Бюджету участі. Їхня реалізація здійснюватиметься у 2019. Серед переможців є два проекти Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.


  «Життя на нулі» «Життя на нулі»

  Мистецький проект «Життя на нулі» виник у 2017, офіційне відкриття відбулось 15 листопада. Керівник – журналістка і фотохудожниця Інна Єрмакова. Він увібрав в себе кілька видів мистецтва – фотографія, живопис, поезія, кіно. Тема одна – війна та місце людини в ній, але людини не як знаряддя, а як особистості.


  Школа медіаграмотності Школа медіаграмотності

  «Школа медіаграмотності» – проект, який розпочався з листопада 2017 року.

  Медійна грамотність – сукупність навичок і розумінь, які дозволяють людям використовувати, аналізувати, оцінювати і створювати повідомлення в різних видах медіа, жанрах і формах.


  Програма ПОЛіС (Поліція і Спільнота) Програма ПОЛіС (Поліція і Спільнота)

  Вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає – ось мета програми «ПОЛіС», яка стартує у місті Хмельницькому у рамках проекту, що його втілює у життя міжнародна організація IREX.


  Літературний туризм Літературний туризм

  У місті Хмельницькому з жовтня 2016 р. відкрився сезон «Літературних побачень за філіжанкою кави». 
   
  Це спільний проект ПП «Промо Люкс», інформаційно-розважального видання «Вечірні новини» та авторського проекту Лори Підгірної «Літературний туризм», до якого доєдналася і центральна бібліотека м. Хмельницького.

  Громадський проект: Бюджет міських ініціатив Громадський проект: Бюджет міських ініціатив

  30 грудня 2016 року завершилось голосування за проекти, подані в рамках Бюджету участі мешканцями нашого міста, реалізація яких здійснюватиметься у 2017 році. Серед переможців за результатами голосування є два проекти Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.


  Жива бібліотека Жива бібліотека

  Проект «Жива бібліотека» проводиться з лютого 2016 р. і став популярним серед відвідувачів, привів багато нових людей у бібліотеку.


  Technology Nation – всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам програмування Technology Nation – всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам програмування

  Фонд BrainBasket за підтримки адміністрації президента України запустив програму Technology Nation – безкоштовний курс CS50 з основ програмування на базі навчальних матеріалів університетів Гарварда, Стенфорда і Массачусетського технологічного інституту (МТІ).

  Перший етап програми Technology Nation – навчання груп по 15 чоловік в 22 навчальних центрах на базі бібліотек України. Проект стартував 1 березня 2016 року.


  Поліція у бібліотеках міста Поліція у бібліотеках міста

  Хмельницька міська централізована бібліотечна система, як осередок культурно-освітнього розвитку громади, у 2016 році долучилася до проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції».


  Хмельницький піар-офіс сучасних бібліотек Хмельницький піар-офіс сучасних бібліотек

  Хмельницький регіональний піар-офіс сучасних бібліотек  це проект за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» та експертної підтримки ГО «Центр Медіареформ». Завдання піар-офісів – регулярна робота з журналістами для донесення до широкої аудиторії інформації про модернізацію бібліотек регіону.


  Міжнародний проект Lib-web-cats Міжнародний проект Lib-web-cats

  Lib-web-cats – міжнародний Довідник бібліотек та автоматизованих бібліотечних систем, які вони використовують.

  Довідник – безкоштовний онлайновий ресурс, доступний в Мережі для будь-кого. Отже, інформацію про бібліотеку можна буде легко знайти у всьому світі.


     Програма сприяння Парламенту України II Програма сприяння Парламенту України II

  Програма сприяння Парламенту України, що підтримується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID), сприяє Парламенту в досягненні більшої прозорості його роботи та покращенні доступу громадян до законотворчого процесу. 


  БІБЛІОМІСТ БІБЛІОМІСТ

  Проект "Бібліоміст" покликаний перетворити публічні бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві.


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у другому кварталі 2018 року

  Пропонуємо Вашій увазі книги, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС у другому кварталі. Багато нових творів подільських та українських письменників, видання про спорт та інші.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр