Це пам'ятка архітектури ХVІІІ століття. В архівних даних зазначено, що приміщення побудовано в 1725 році. Воно служило маєтком пана Залевського. Спочатку будівля була одноповерховою, а пізніше до неї добудували другий поверх.
Сам панський маєток протягом своєї історії зазнавав змін у внутрішній забудові. Зараз тут – місцева школа. Остання реконструкція приміщення була здійснена у 80-х роках.
З глиною майстриня працює вже 3 роки. Вироби має різні: глечики, філіжанки, миски, підставки, вази, чайнички, хатинки з димоходами для свічок, грибочки, підвіски, обереги тощо. Зроблене нею знаходить собі домівки не тільки в Україні, а й у Франції, Нідерландах, Італії, Греції, Німеччині.
Видатний діяч і меценат. Народився 1 листопада 1821 року на Проскурівщині. Походив із родини священника Левицького, яка мала давнє шляхетне коріння.
Працював лікарем у різних містах імперії, проте кожне літо проводив у селі Іванківці. Перебуваючи вже у старшому віці, свої накопичення захотів вкласти у розбудову села.
Масівецька корчма
на старовинному поштовому тракті
Село Масівці лежить на старовинному поштовому тракті. По ньому колись проходив жвавий рух – на Захід везли місцеву продукцію. Для зручності подорожніх на таких трактах, і у Масівцях в тому числі, були поштові станції. Масівецька корчма була досить великою.
Вже майже 10 років жінка виготовляє надзвичайно красиві ляльки. На екскурсії до пані Люби, аби роздивитися красунь, приходять не тільки діти, дорослих теж захоплює вправність майстрині.
Село Пирогівці – одне з найдавніших населених пунктів Поділля. Розташоване на лівому березі Південного Бугу. Багато легенд ходить про назву села та його історію. Але найбільше про Пирогівці розповість місцевий музей. Ідея створення такого з'явилася у 1986 році.