Здобуття фахових навичок — це лише одна сторона успіху, адже для побудови успішної кар’єри не менш важливі навички м’якої сфери.
15 лютого працівниці бібліотеки-філії №11 організували черговий захід із циклу «Кар’єрних вікендів» для студентів Хмельницького професійного ліцею електроніки під назвою «Soft skills та лідерські якості для успішного майбутнього та побудови кар’єри».
![Тренінг із працевлаштування для студентів](/uploads/images/news/news_2024/fil_11_skills.jpg)
Альона Підлужна, сертифікована кар’єрна консультантка, HR-фахівчиня з підбору та адаптації персоналу, допомогла учасникам тренінгу визначити свої soft skills та розвинути лідерські якості, які є важливими в сучасному світі праці.
Учасники заходу отримали можливість глибше зрозуміти, які саме soft skills є ключовими для їхнього успіху і як їх розвивати. Кожен учасник мав завдання провести свій власний SWOT-аналіз, щоб визначити свої сильні й слабкі сторони, а також можливості та загрози у власному розвитку.
Артем, учасник заходу: «Ми отримали не лише нові знання, але й практичні навички, які допоможуть в подальшому розвитку кар’єри. Також спеціалістка дала поради щодо того, як розвинути у собі лідерські якості».
Захід став важливим етапом для формування свідомих і компетентних фахівців, здатних до успішного просування в сучасному світі праці. Нагадуємо, що навчальна подія пройшла в межах дії проєкту «СпівДія Кар’єра», який реалізовується Фондом «СпівДія» за підтримки DanChurchAid та фінансування Danida (Міністерства закордонних справ Данії).
|