Традиційну мистецьку подію, котру щорічно проводять у Центральній публічній бібліотеці з нагоди Міжнародного дня рідної мови, організували й цьогоріч. Творчий вечір «Моя рідна Україно, я — твоя мала частина» влаштували 22 лютого, у післядень мовного свята.
![Мистецький вечір у ЦПБ](/uploads/images/news/news_2024/cb_raiduga1.jpg)
Тематичний захід мав за мету продемонструвати красу й багатство українського поетичного та музичного мистецтва. Для присутніх зазначили: «Українська мова — це мова великого народу, великої культури, нашої історії. Українською мовою написані невмирущі твори Івана Котляревського й Тараса Шевченка, Івана Франка й Лесі Українки, Івана Нечуя-Левицького й Михайла Коцюбинського. Завдяки мові ми об'єдналися в один народ, в одну націю». Тож глядачам запропонували насолодитися виступами талановитих учнів Хмельницької школи мистецтв «Райдуга». Під час концерту прозвучали твори українських композиторів, українські народні пісні, відомі з давніх-давен, та сучасні наші композиції.
![Виставка творчих робіт учнів художнього відділення школи мистецтв](/uploads/images/news/news_2024/cb_raiduga2.jpg)
Музичні номери для глядачів виконували: Уляна Гавриленко, Макар Штолько, Денис Смяловський, Анна Прокопчук, Арсеній Грабовський, Глорія Грабовська, Адам Полічковський, Марта Іжовська, Дмитро Грабовський, Владислав Гжегожевський, Соломія Полічковська, Злата Шмирко, Алла Шило, Вероніка Олійник, дует у складі Мирослава Майданюка та Віталія Балацького. Свої таланти діти змогли представити під керівництвом вмілих викладачів, а це: Людмила Будім, Тетяна Рудковська, Ольга Слободян, Ольга Захарчук, Євгеній Йонко, Людмила Янішевська, Ольга Тютюник, Ірина Красовська, Галина Новицька, Ірина Мазурек, Оксана Вдовіна та інші.
![Мистецький вечір у ЦПБ](/uploads/images/news/news_2024/cb_raiduga3.jpg)
Також присутнім представили виставку творчих робіт учнів художнього відділення школи. Викладачами майбутніх художників, картини яких нині презентували, є Олена Наумець та Олена Закревська.
Центральна публічна бібліотека вдячна Хмельницькій школі мистецтв «Райдуга» за постійну творчу співпрацю та спільну демонстрацію краси й неповторності українського музичного та художнього мистецтва.
|