24 лютого до бібліотеки-філії №10 знову завітали волонтери Товариства Червоного Хреста. Сьогоднішню зустріч назвали «Милі монстрики». На початку з дітьми поговорили про різноманітні страхи, які можуть турбувати їх у повсякденному житті. Це відбувалося у форматі відкритої бесіди, де кожна дитина могла поділитися власними переживаннями та почути, що вона не одна зі своїми страхами.
![Майстер-клас від волонтерів Червоного Хреста у філії №10](/uploads/images/news/news_2024/fil_10_monstryky.jpg)
Після розмови волонтери запропонували оригінальний та креативний спосіб подолання страху перед монстрами — малювання. Завданням було не просто намалювати монстра, якого діти бояться, але перетворити його на кумедного та нешкідливого персонажа. Такий підхід здатен допомогти не лише візуально подолати свій страх, але й психологічно переосмислити його, зробити менш значущим.
Хлопчики й дівчатка з великим ентузіазмом підійшли до завдання, перетворюючи своїх монстрів на веселих і кольорових персонажів, які більше не викликають страху, а провокують тільки посмішки. Підхід показав свою ефективність: після заняття багато поділилися, що їхній страх перед монстрами значно зменшився, а деякі навіть сказали, що тепер вони зможуть спокійно спати вночі.
Анастасія Білик,
бібліотекарка бібліотеки-філії №10
![](https://cbs.km.ua/theme/images/line.png)
24 лютого волонтери Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України відвідали й книгозбірню №11. «Із самого дитинства ми боремося зі своїми страхами. У кожного вони різні й з віком змінюються, — звернули увагу учасників волонтери. — Під час чергової зустрічі ми з вами поговоримо про жахи, які вдалося побороти кожному, і про те, як це можна зробити».
![Майстер-клас від волонтерів Червоного Хреста у філії №11](/uploads/images/news/news_2024/fil_11_monstryky.jpg)
На згадку про захід діти зробили листівки із зображеннями різнокольорових милих монстриків, які виконали фарбами. Як сказала Василина, одна з учасниць: «Волонтери нам сьогодні розповіли, як можна позбутися страхів, тому ми не тільки відпочили, а й провели час із користю».
Алла Глива,
завідуюча бібліотеки-філії №11
|