9 березня бібліотека-філія №4 зібрала своїх маленьких та юних користувачів на майстерку «Для найкращої в світі матусі!». На творчому заході учасники робили для своїх дорогих мам листівки-чашечки.
![Майстер-клас у бібліотеці-філії №4](/uploads/images/news/news_2024/fil_4_buket.jpg)
Чудові аплікації з теплими словами, написаними від щирого серця, учасники майстерки мали змогу подарувати мамам, адже мама — це та найближча й найрідніша у світі людина, яку хочеться радувати кожного дня.
Запевняє постійна читачка бібліотеки Злата: «Я кожен раз так чекаю наших суботніх майстерок у бібліотеці. Сама неабияк люблю отримувати подарунки, тому дуже рада, що маю нагоду порадувати й свою любу маму! Вона у мене “золота”! І листівочка для неї теж золота!»
|