Учні 4-Б класу міського ліцею №2 поспілкувались з бібліотекаркою книгозбірні №15 про найцінніше у житті кожної людини — про здоров’я. Урок вільних думок «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу» відбувся 4 квітня.
Однією з важливих складових підтримки здоров’я є повноцінне харчування. Тож діти розповідали про свої харчові вподобання та міркували над темою корисних продуктів.
![Урок вільних думок](/uploads/images/news/news_2024/fil_15_urok.jpg)
Учні дізнались про білки, жири та вуглеводи, вітаміни та мінеральні речовини як важливі складові правильного харчування, а відтак — повноцінного розвитку. Поміж обговоренням актуальної та пізнавальної інформації доєдналися до розв’язування тематичних завдань.
Загалом же напередодні Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається 7 квітня, учасники заходу дійшли до раціональних висновків: попри усі спокуси шкідливої їжі варто обирати все ж корисне та здорове харчування.
|