4 квітня працівниці бібліотеки-філії №14 для другокласників міського ліцею №9 організували читацьку активність-спілкування. Захід провели до Міжнародного дня дитячої книги, який відзначали 2 квітня.
![Година спілкування у філії №14](/uploads/images/news/news_2024/fil_14_chytaliia.jpg)
Спочатку цікаво пройшла вікторина за книгами відомих українських та зарубіжних дитячих письменників. Згодом дітки подивилися відео за мотивами книг про Вінні-Пуха, Рапунцель, Малюка і Карлсона.
![Година спілкування у філії №14](/uploads/images/news/news_2024/fil_14_chytaliia1.jpg)
А далі взялися демонструвати свої таланти. З великим натхненням поставили сценку про олов’яного солдатика. Познайомились з виставкою книг-бестселерів та з біографією відомих дитячих сучасних письменників України та світу. «Корисно проводити свій час у книгозбірні! Діти й навіть я у захваті від активної участі кожного в заході», — зазначила вчителька пані Лілія.
|