1 травня учні 2-А класу Хмельницької художньої школи завітали до Центральної публічної бібліотеки. Саме ці хлопчики й дівчатка є авторами колажів, котрі зараз експоновано у книгозбірні.
Бібліотекарка читальної зали Ольга Голошумова провела для малечі оглядову екскурсію. Діти дізналися про правила користування бібліотекою та послуги, що надаються для читачів.
![Бібліотечна екскурсія у ЦПБ](/uploads/images/news/news_2024/cpb_ekskursiia_hudozhnykiv_02.jpg)
Дорослих і малечу вразило розмаїття книг, а це: комікси, енциклопедії, книги з доповненою реальністю та багато інших. Неабияк зацікавили книжкові виставки бібліотеки, зокрема, «Великодні барви», патріотична викладка «Слава Україні! Героям слава!».
![Бібліотечна екскурсія у ЦПБ](/uploads/images/news/news_2024/cpb_ekskursiia_hudozhnykiv_01.jpg)
Викладачка Любов Хворостюк каже: «Плануємо повторити візити з іншими класами. Адже дітям дуже сподобалось!»
|