3 червня на майданчику біля Центральної публічної дитячої бібліотеки відбувся івент творчості, таланту та натхнення. На подію, присвячену Міжнародному дню захисту дітей запросили учасників табору Початкової школи №3.
![Івент творчості у філії №12](/uploads/images/news/news_2024/fil_12_dytynstvo.jpg)
Літературну частину презентувала бібліотекарка молодшого абонементу, а концертну програму підготували учні Хмельницької школи мистецтв «Заріччя» (клас сольного співу Тетяни Килимник).
![Івент творчості у філії №12](/uploads/images/news/news_2024/fil_12_dytynstvo1.jpg)
Інформаційні цікавинки та вірші, сольні номери та пісні у виконанні зразкового вокального ансамблю «Веселі нотки» подарували глядачам чимало позитивних емоцій. На свіжому повітрі, під промінчиками сонця присутні отримали заряд літнього настрою, а талановиті артисти Хмельницької школи мистецтв «Заріччя» — щирі посмішки та гучні оплески глядачів. «Не забувайте, що літо — це час крутого дозвілля, прогулянок і, звісно ж, пригодницьких книг. Тому радо чекаємо вас у нашій бібліотеці на канікулах», — відзначили організаторки на завершення події.
|