12 квітня весь православний світ святкуватиме Великдень. З усіх великих празників нашого церковного року це найбільш давній, урочистий і радісний.Саме у цьому святі полягає основний зміст православної віри.
8 квітня у центральній бібліотеці відбувся майстер-клас «Великодні іграшки».
![](/uploads/images/news/news_2015/cb_velikden_1.jpg)
До бібліотеки були запрошені учні 6-В класу НВО №5, які разом із викладачем дитячої школи мистецтв Світланою Криничною виготовляли великодні зайчики та курочки.
![](/uploads/images/news/news_2015/cb_velikden.jpg)
Школярам було надзвичайно цікаво долучитися до святкових приготувань. Також у читальному залі було оформлено книжкову виставку «Великодні дзвони», на якій представлено літературу про традиції святкування Великодня в Україні.
|