1 жовтня відзначила своє 80-річчя подільська поетеса, член Національної спілки письменників України, лауреат міської премії імені Б. Хмельницького, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» – Людмила Савчук. У її творчому доробку близько 50 книг для дітей.
6 жовтня до бібліотеки-філії №8 на творчу зустріч з Людмилою Павлівною «Сію в розум дитячий слова» завітали учні 3-Д класу НВО №28.
![Творча зустріч з Людмилою Павлівною Савчук](/uploads/images/news/news_2015/filial_8_poet_zustrisch.jpg)
Юні користувачі познайомились з майстринею дитячої поезії, яка розповіла про свою творчість та подарувала бібліотеці чотири нових книжечки. Діти із задоволенням слухали вірші у виконанні майстрині слова.
![Творча зустріч з Людмилою Павлівною Савчук](/uploads/images/news/news_2015/filial_8_poet_zustrisch_2.jpg)
А наприкінці заходу вчителька Юлія Зозуля привітала іменинницю з ювілеєм, а читачі бібліотеки презентували їй дарунки – декламували її та власні поезії.
Отож, недарма Видавничий Дім «Школа» назвав Людмилу Савчук Королевою дитячої поезії. Адже це справді мудрий знавець психології малюків, який талановито відтворює багатий світ дитини.
|