15 жовтня у бібліотеці-філії для дітей №12 відбулася літературна година «Невиправний романтик, або Як я провів літо» з Віталієм Міхалевським – поетом, романтиком, громадським діячем, доцентом Хмельницького національного університету, лауреатом премії ім. Богдана Хмельницького.
![](/uploads/images/news/news_2015/filial_12_mihalevskyy1.JPG)
Віталій Цезарійович ознайомив юних читачів із віршами зі збірок «Крапелина вина, або Уроки української», «Година пік, або Твір на власну тему», в яких значною мірою відображена тематика міста Хмельницького, Подільського краю та рідної мови, а також із віршами зі збірки «Цукерково-букетний період».
![](/uploads/images/news/news_2015/filial_12_mihalevskyy.JPG)
Народжений у мальовничому селі Подільське, що на Кам’янеччині, автор любить свою землю та цінує чарівність українського слова.
|