Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Печатка Святої Маргарити
  Тамара Козицька, директор Хмельницької міської ЦБС
  26 Березня 2018 р.

  23 березня у центральній бібліотеці м. Хмельницького відбулася презентація книги Лори Підгірної «Печатка Святої Маргарити». На сьогодні у серії «Український історичний вестерн» видавництва «КМ-Букс» вийшло дві частини роману «Пригоди Марка Шведа»: «Червона Офелія» та «Печатка Святої Маргарити».

  Події історичного вестерну «Печатка Святої Маргарити», який є продовженням роману «Червона Офелія»Лори Підгірної, починаються у травні 1926 року. Марко Швед – співробітник таємного легіону УНР повертається зі Стамбулу до Кам’янця-Подільського із таємним завданням. Тим часом більшовики нещадно грабують багаті українські храми… Диякон Крушанівський під тортурами зізнається, що у Тарноруді, на Збручі, заховано дивовижний скарб, ключем до якого є старовинна печатка із зображенням Святої Маргарити Шотландської. Виконуючи завдання, Марко опиняється у вирі небезпечних та неочікуваних пригод. Він має пройти майже втраченим за віки слідом, дати відсіч підступам ворогів, не загубити самого себе та зберегти віднайдене кохання.

  Наразі авторка працює над третьою частиною «Пригод Марка Шведа», яка носитиме назву «Під чужим прапором» та пише новий роман, який, як анонсує сама Лора Підгірна, стане такою собі «Сторожовою заставою» для дорослих, бо матиме не лише історичну, але й фентезійну складову. Роман носитиме назву «Хутір «Осіяння» і розповідатиме про подїі, що відбувалися у час боротьби УПА на Теребовлянщині.

  Уже в травні, до «Книжкового Арсеналу», вийде новий роман Лори Підгірної, що став лауреатом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація Слова – 2017» – «Омбре. Над темрявою і світлом», в якому йдеться про діяльність таємничого ордену Тамплієрів на Поділлі.


  Кращі читачі бібліотеки-філії №10 ім. Д. Брилінського
  Кращі читачі бібліотеки-філії №10 ім. Д. Брилінського
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література для літніх канікул

  У фондах бібліотек є книги, які можуть стати у нагоді під час літніх канікул. І відпочиваєте – і навчаєтесь новому одночасно!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр