Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Бібліотеки міста Хмельницького: підсумки та перспективи
  Світлана Сінькова, завідуюча методично-бібліографічного відділу
  28 Січня 2019 р.

  24 січня у центральній бібліотеці міста Хмельницького підвели підсумки роботи міської бібліотечної системи за 2018 рік та визначили основні напрямки діяльності у 2019.

  Це один з небагатьох днів у році, коли збираються разом всі працівники бібліотек. На зборах також були начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков, головний спеціаліст управління культури і туризму Світлана Прокопенко.

  Артем Ромасюков подякував колективу Хмельницької міської ЦБС за ефективну роботу, підкреслив позитивні досягнення міських бібліотек у проектній діяльності, порадив на що звернути увагу у майбутньому.

  Світлана Прокопенко розповіла присутнім про загальноміські заходи 2019 року, у яких співорганізатором буде Хмельницька міська ЦБС. Серед них: міський літературний фестиваль «Слово єднає!», який за три роки своєї діяльності набув великої популярності; участь читачів-дітей у Всеукраїнському конкурсі «Лідер читання» та інші. Прокоментувала також стан виконання Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м. Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською».

  Працівники бібліотек-філій презентували інноваційні форми роботи. Це і соціальні акції (філія №11), творчі дитячі простори (філії №№8, 12), проектна діяльність (філія №9), співпраця з представниками влади (філія №10), літературні об’єднання (філія №3), народознавчий гурток (філія №4). Особливо приємно, що книгозбірні у віддалених мікрорайонах (Книжківці та Лезневе) стають справжніми інтелектуальними та культурними центрами громади. 

  Уже вп’яте за підсумками року серед міських бібліотек-філій проводиться конкурс «Краща бібліотека-філія року». За допомогою онлайн-голосування бібліотечні працівники системи визначили таку і цього разу. У 2018 нею обрано бібліотеку-філію №8. Вітаємо колег!

  Директор Тамара Козицька зазначила: «Бібліотечні працівники вдало впроваджують у свою діяльність інноваційні форми роботи. Відповідно не забарився і результат. Маємо багато перемог у різноманітних проектах та конкурсах, що дозволило залучити додаткові інвестиції для покращення обслуговування громади міста Хмельницького».

  Попереду багато справ, але завдяки стратегічному плануванню, злагодженій колективній роботі, професійному розвитку працівники бібліотечної системи і надалі якомога краще будуть реалізовувати поставлені перед ними завдання. Бібліотека справді йде до людей, а тому більше людей потім приходить до книгозбірні.


  Участь у святковій театралізованій ході до Дня міста
  Участь у святковій театралізованій ході до Дня міста
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у другому кварталі 2017 р.

  Нова література вже на полицях у бібліотеках міста: новинки сучасної художньої літератури з усього світу для дітей та дорослих, науково-популярні видання, енциклопедії тощо.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр