Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Спрощуємо облік роботи бібліотек
  Аліна Войтюк, провідний методист ЦПБ
  11 Серпня 2022 р.

  10 серпня в читальній залі Центральної публічної бібліотеки Хмельницької тергромади відбувся практикум «Облік роботи бібліотеки за допомогою Excel» для працівників бібліотечної системи.

  Для практичної частини заняття працівниками методично-бібліографічного відділу було розроблено електронний щоденник роботи бібліотеки в програмі Excel. Хорошим аспектом стало те, що заняття відбувалося у офлайні, за комп’ютерами, тому кожен учасник міг попрактикуватися, власноруч спробувати створювати таблиці, вводити формули та перевіряти правильність обрахунків.

  «На занятті я дізналася багато нового про таблиці та використання формул. Завжди думала, що формули задані автоматично і не знала, що можна корегувати їх власноруч, в залежності від поставленої задачі. Особливо сподобалося, що викладач терпляче ставилася до нас і знаходила можливість підійти до кожного і особисто пояснити що до чого. Привітна атмосфера спонукала до того, що ми не соромлячись задавали іноді вкрай “дитячі” питання і на все отримували відповіді», – розповіла бібліотекарка відділу обслуговування Центральної бібліотеки Олеся Горобняк.

  «Сьогоднішній тренінг був надзвичайно корисний для полегшення облікової системи бібліотеки. Обов’язково впроваджу практичні навички в роботі», – поділилася враженнями завідувачка бібліотеки-філії №10 Ганна Слободян.

    

  «Використання таблиць Excel дає змогу полегшити роботу бібліотекарів. Зникає необхідність перераховувати звітні показники, зводити дані. Все це можна робити автоматизовано і отримувати готові показники», – розповіла Аліна Войтюк, провідна методистка Центральної публічної бібліотеки, яка й проводила навчання.

  Наприкінці практикуму учасники мали нагоду актуалізувати свої знання щодо обліку масової роботи в щоденниках та обліку діяльності клубів за інтересами. Такі заходи є чудовою нагодою дізнатися щось нове, актуалізувати власні знання та обмінятися досвідом.


  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Читайте з нами українське!

  Наступив новий читацький сезон. Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської територіальної громади.

  Нові, сучасні, пізнавальні, довідкові та інші книги чекають на своїх читачів. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр