Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Я - Сучасний бібліотекар
  Зоя Боєва, редактор ЦБС
  12 Червня 2015 р.

  12 червня у центральній бібліотеці було досить людно, так як тут проходив конкурс професійної майстерності серед бібліотечної молоді «Я – Сучасний бібліотекар». Між собою змагалися шість чарівних красунь, найкращих подруг.

  Усі учасниці були креативними, показали знання з інформаційних технологій, яких набули у Школі сучасного бібліотекаря. Школу заснувала Світлана Сінькова, завідуюча методично-бібліографічного відділу. Тренінги тривали чотири місяці. За цей період бібліотекарі, які пройшли навчання у першому та другому проектах "Сучасний бібліотекар" від програми "Бібліоміст", тренували колег, вчили працювати з графічними та відео-редакторами, обробляти звукові файли, засвоювали основи бібліотечного піару та багато іншого. Саме під час конкурсу дівчата змогли продемонструвати отриманні знання. 

  «Сучасний бібліотекар повинен уміти все: бути фахівцем з інформаційних технологій, культурологом, піарщиком, літератором, дизайнером, деколи психологом, не кажучи вже про функцію масовика-витівника», – поділилася своїми думками організатор та ведуча конкурсу Світлана Сінькова.

  У ході конкурсної програми, яка складалася із п’яти конкурсів, компетентним журі було визначено:

  «Леді-промоушен» – Мар’яну Семенюк, бібліотекаря бібліотеки-філії №15, яка за 30 секунд переконала спонсора матеріально підтримати бібліотеку;

  «Літературного PR-агента» – Юлію Ящук, бібліотекаря бібліотеки-філії №10, яка найкраще розрекламувала українську сучасну книгу;

  «Фею Муві-мейкера» – Вікторію Мітрофанову, бібліотекаря бібліотеки-філії №4, чий відеоролик про сучасну бібліотеку справив незабутнє враження на журі та гостей залу;

  «Лідера креативу» – Наталію Григорович, бібліотекаря бібліотеки-філії №12, яка вдало презентувала себе, як бібліотекаря;

  «Леді бібліографії» – Юлію Гриб, бібліотекаря бібліотеки-філії №14  за найбільш професійно складені бібліографічні описи.

    

  Звання ж «Сучасного бібліотекаря» у чесній боротьбі заслужила Ірина Довгалюк, головний бібліотекар центральної бібліотеки, яка проникливим виконанням віршів Ліни Костенко розчулила усіх присутніх. Вона отримала подарунки та бібліотечну корону від Світлани Прокопенко, голови журі, головного спеціаліста управління культури і туризму.

   «Я завжди стараюся бути уважною, тактовною, стриманою до кожного читача, задовольнити його запити, допомогти у виборі літератури та пошуку інформації», – поділилася своїми враженнями від власної професії переможниця Ірина Довгалюк.

   «Я впевнена, що шлях до успіху лежить через бібліотеку. Саме вона гуртує людей. Ми любимо наших читачів та прагнемо, щоб вони із задоволенням відвідували бібліотеку», – висловилася учасниця конкурсу, яка отримала приз глядацьких бібліо-симпатій Мар’яна Семенюк.

  Цікавою була виставка «Умілі руки бібліотекаря», яка порадувала присутніх творчими роботами, виконаними у найрізноманітніших техніках: вази, декупаж, ляльки-мотанки, а також вишиті картини та рушники. 

  Приємно, що підтримали конкурсанток не тільки старші колеги, а й користувачі бібліотек.

  Висновки ж наприкінці заходу підвів Віталій Міхалевський, член журі, голова Хмельницького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта», зазначивши: «Захід дуже потрібний та повчальний. Ви, бібліотекарі, робите велику справу – формуєте українську націю, оскільки працюєте з дітьми та молоддю».

  Оцінила роботу хмельницьких бібліотекарів і Любов Квасюк, тренер "Бібліомосту" у проекті "Сучасний бібліотекар": "Для багатьох "сучасний бібліотекар" звучить незвично. Лише, побачивши всі неймовірні вміння, які мають, на перших погляд, прості бібліотекарі, можна зрозуміти, наскільки сьогоднішній бібілотекар є універсальним майстром, що тримає руку на пульсі змін. Адже покликання бібліотекаря  працювати на користь  суспільствіта  тут і сьогодні. А найбіше пишаюсь Хмельницькими бібліотекарями і не тому, що живу у Хмельницькому, а тому що, працюючи в "Бібліомості", маю можливість бачити інших, що пройшли навчання у Проекті. Приємно бачити, з яким завзяттям та душею передаються знання та запалюються серця!"

   

  РЕПОРТАЖ ТРК "МІСТО"


  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Рандеву з книгою

  За останні місяці 2021 року до бібліотек ЦБС Хмельницької міської територіальної громади надійшло майже 1600 примірників нових книг. Багато творів для дітей та юнацтва, видань українських та світових письменників.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр