Координатор Вікімарафону у м. Хмельницькому Аліна Возна консультувала та допомагала учасникам створювати свої перші статті. Як розповіла Аліна: «Цей захід присвячений 13-річчю української Вікіпедії. Найкращий подарунок, який лише можна подарувати вільній електронній енциклопедії – створити для неї свою першу статтю. Всі, хто зробить свій особистий внесок у розвиток україномовної Вікіпедії, отримають корисні знання та позитивні емоції».
До читального залу бібліотеки у фінальний день марафону завітали близько 20 бажаючих. Вони долучилися до привітання з нагоди 13-річчя українського розділу Вікіпедії і стали учасниками Вікімарафону. Серед відвідувачів були ті, хто вперше знайомився з Вікіпедією, а також досвідченні вікіпедисти. Протягом п’яти годин усі разом знайомилися та освоювали Вікіпедію, створювали статті про різні культурні заклади нашого міста та про відомих сучасних місцевих письменників, поетів та митців.
Своїми враженнями поділилася викладач по класу гітари Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» Анастасія Бідюк: «На такий захід я потрапила вперше. Дуже цікаво та корисно було створювати статтю про школу, в якій я працюю. Я прийшла вже з готовим матеріалом, тому впоралася із завданням досить швидко».
Про ще один заклад культури – Хмельницьку музичну школу №2 – створювала статтю у Вікіпедії концентрмейстер Інна Аріон: «Завантажувати свою першу статтю у Вікіпедію було досить легко. Аліна приділила мені багато уваги, допомогла з редагуванням та джерелами. Про такого куратора можна лише мріяти!».
Тож, Вікіпедія збагатилася 11 статтями про Хмельницький, а саме: