Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського Хмельницька міська централізована бібліотечна система Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Бібліотеки
  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського

   Блог "Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського"

  "Якщо читає дитина, Україна буде вільна і єдина"

  Адреса: 29018, м.Хмельницький, вул.Тернопільська,32           

                      e-mail: kmcbs.f10@gmail.com   skype: kmcbs.f10

  Обслуговує користувачів:

  Понеділок-п'ятниця: з 1000 до 1730.    

  Субота: з 1000 до 1630.    

  Вихідний – неділя.

  Дезинфекція приміщення: 1200-1215, 1500-1515

  Санітарний день – останній день місяця.  

     

  Завідуюча:

            Герман Інна Василівна

  Бібліотекарки: 

             Раїнчук Інна Русланівна  
             Слободян Ганна Ігорівна

   

   

  Структура: 

    Читальний зал
  •  Абонемент 1-4 класів
    Абонемент 5-9 класів


  На 1 січня 2021 року: у бібліотеці читають 1 944 чол.


  Фонд: 14 462 примірники книг та періодичних видань.


  Паспорт бібліотеки-філії:

    

   паспорт


  Додаткові послуги:


  Основні напрямки роботи:

  У бібліотеці працює клуб: «Яскрава палітра».

  Мета: формувати у підростаючого покоління естетичні погляди, навики розуміння прекрасного, виховання естетичних почуттів, уміння отримувати насолоду від сприймання прекрасного.

  Засідання відбуваються: остання середа місяця о 14.00


  Коротка історична довідка:

  Міську бібліотеку-філію для дітей №10 у Хмельницькому знають і діти, і дорослі, адже ще 1968-ий можна вважати роком її народження. Першопочатково вона розташувалась у приміщенні ЗОШ №4, що на вулиці Тернопільській (перша завідуюча – Савченко Ніна Порфиріївна, книжковий фонд – близько 2500 тис. примірників книг). Користувачами бібліотеки були діти Південно-Західного мікрорайону міста.

  З 1976 року, після централізації бібліотек міста, вона стала структурним підрозділом Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи – бібліотекою-філією №10. На 1.01.1980 р. її фонд становив уже 24 549 примірників.

  Рішенням Хмельницької міської ради №44/а від 07.02.1983 року, з метою поліпшення умов роботи бібліотеки-філії №10 міської централізованої бібліотечної системи, їй було передано приміщення на вулиці Тернопільській, 32 (площею 150 м2). Вона уже тоді мала велику популярність серед навчально-виховних закладів і плідно співпрацювала з ними, а саме: з ЗОШ №24, № 27, №4, дошкільним закладом №40. У цей час тут починає діяти гурток «Юний краєзнавець», який збирає навколо себе дітей, що цікавляться історією нашого краю, міста.

  З 1995 року завідуючою стає Зозуля Лілія Володимирівна. Бібліотека налагоджує тісні зв'язки із загальноосвітніми, музичними та художніми школами, позашкільними та громадськими організаціями, які пов'язані з вихованням дітей. З вересня 2012 року естафету завідування переймає Дроздова Олена Володимирівна, яка багато років працювала у цій філії провідним бібліотекарем.

  З 2003 року згідно з наказом директора ЦБС від 10.03.2003 року №1а була перейменована у бібліотеку-філію №10 ім. Д. Брилінського для дітей. Це стало важливою подією у житті книгозбірні, адже Дмитро Михайлович Брилінський – видатний письменник, художник, публіцист, краєзнавець, філософ, який здобув славу не тільки в області, але й за її межами. 

  У 2009 році бібліотека отримала комп'ютерне обладнання: комп'ютер, принтер, сканер, ксерокс, а з березня цього ж року – і доступ до мережі Інтернет. Це дало змогу набагато покращити інформаційне обслуговування користувачів.

  Сьогодні бібліотека – це справжній центр роботи з дітьми: 18483 одиниць бібліотечних фондів, понад 2100 читачів, 3 відділи, клуб «Юний краєзнавець». Учасник всеукраїнських, обласних, міських конкурсів.

  У 2014-15 роках проведено капітальний ремонт приміщення бібліотеки, повністю оновлено меблі. 


  Додаткова інформація:

  • 2019 рік

  Бібліотека стала переможцем Громадського проєкту "Бюджет міських ініціатив" з проєктом ""SMALL-TOWN - у бібліотеці"


  • 2015 рік

  Юлія Ящук, бібліотекар бібліотеки-філії №10, за результатами конкурсу "Сучасний бібліотекар" здобула титул "Літературного PR-агента". Вона найкраще розрекламувала українську сучасну книгу.


  • 2013 рік

  Читач бібліотеки Горячок Максим став переможцем ІІ етапу конкурсу дитячого читання "Найкращий читач Хмельничини – 2013" серед читачів  учнів 6-их класів, а у номінації "Читацький щоденник" серед учнів 7-их класів переміг читач бібліотеки Венгер Ярослав.


  • 2012 рік

  Читачка бібліотеки Уманець Аня посіла ІІІ місце у номінації "Книжки-саморобки" обласного конкурсу юних дарувань "Кобзарики". 

  Читачка бібліотеки Грушецька Аліна посіла друге місце у ІІ міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України  2012», а Кучер Вероніка перемогла у номінації конкурсу «Читацький щоденник».


  • 2011 рік

  У рамках проєкту "Сучасна бібліотека йде в люди" спільно із колегами бібліотек-філій №7 та №11 проведено круглий стіл на тему "Діалог з громадою" у Південно-Західному мікрорайоні міста.


    


  Філія №13
  Філія №13
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  На літній відпочинок із новою книгою!

  Ви полюбляєте фентезі? А може, захоплюєтесь історичним романом? Ні! Вам, певно, сумно без справжнього детектива? До Вашої уваги новинки відомих українських та світових письменників, книги на різну тематику. Кожний читач, від малечі до людей старшого віку, знайде на свій смак що почитати.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр