Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  ІнфоБум «Як стати успішною людиною»
  Тетяна Любенчук, заступник директора по роботі з дітьми
  8 Грудня 2016 р.

  В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування – професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

  15 липня 1997 року Верховна Рада України ратифікувала «Європейську хартію місцевого самоврядування», яка таким чином стала частиною національного законодавства.

  Які ж вони, представники місцевого самоврядування у Хмельницькому? Чи успішні вони люди? Як стали успішними в політиці та бізнесі?

  Сьогодні, 8 грудня, учні 11-х класів гімназії №2 мали нагоду поспілкуватись з представниками місцевого самоврядування міста в центральній бібліотеці для дітей №12. Гостями зустрічі стали депутат Хмельницької обласної Ради Іван Гончар, депутати Хмельницької міської Ради Олександр Василишин та Віталій Коліщак.

  Іван Гончар розповів, що вже у 14 років відчув себе патріотом. «Українська мова та українські традиції, повага до батьків, знання свого коріння – з цього починається любов до Батьківщини. Як стати успішним? Бути наполегливим, вперто йти до своєї мети, займатись спортом і постійно вчитись», – наголосив депутат.

  Олександр Василишин продовжив думку колеги: «Тренуйте розум – читайте, розв’язуйте математичні задачі та приклади, розвивайте логіку. Тренуйте тіло. Не будьте байдужими, якщо прагнете змін – дійте! Починайте з малого, щоб досягти більшого».

  «Головний урок, який винесли для себе одинадцятикласники – залишатися людиною у будь-яких життєвих ситуаціях та досягати поставленої мети з «холодним розумом та гарячим серцем». Ще раз переконався, що ділитися знаннями та досвідом, дослухатися до думки та побажань підростаючого покоління у напрямку розвитку міста, – ось, що має стояти на першому місті у роботі депутата», – висловив свою думку Віталій Коліщак.

  Юні користувачі дізналися як стати успішними та відомими від людей, які особисто мають досвід у цьому питанні та щодня докладають чимало зусиль, щоб зробити Хмельницький кращим.


  Філія №15
  Філія №15
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки осені

  Багато художньої літератури, твори для дітей, посібники для навчання.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр